in

Orkun Işıtmak Kimdir? Son Videosunu İzle

Son Videosunu İzle

Orkun Işıtmak

“Evet herkese merhaba ben Orkun” diye başlar eğlence ve komedi dolu videolarım. Video blog(vlog) videolarım ile günlük yaşamımda yaptığım etkinlikleri gösterir , gittiğim yerleri anlatır ve hayatımı sizlerler paylaşırım. “Yabancı Şarkılar Türkçe Olsaydı” gibi serilerim ile de aslında gözümüzün önünde olan ama göremediğimiz komik detaylara değinirim. Detayları için websiteme göz atabilirsiniz.

Orkun Işıtmak Kimdir?

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini İzmir’de Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.

Orkun İstanbul Üniversitesini kazandığı için İstanbul’a gelmiştir. Youtuberlık hayatına devam edip, daha kaliteli içerikler hazırlamak üzere üniversite eğitimine bir süre ara vermiştir.

İlk önce korku oyunları videoları videoları çeken Orkun daha sonra Vlogger mesleğine devam etmiştir. Videolarının kurgusunu yurtdışı seyahatleri, oyun, challenge gibi dikkat çekici konular üzerine yapmaktadır.

Türkiye’de en hızlı şekilde büyüyen Youtube kanallarından birisinin sahibi olan Orkun Işıtmak’ın yedi milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

Puan ver

Sosyal Medyanın Gücü Adına! Bir Günde 2 milyon takipçi Kazandı.

Kafalar: Aç Kaldılar, Üç Ay Metrobüste Yaşadılar, Asla Vazgeçmediler. Şimdi Üçü de ayrı rezidans Sahibi.