in

ŞaşkınŞaşkın

Orkun Işıtmak Sihirbazlık Oyununu Kaybedince Ceza Olarak Çivili Yatağa yattı ve Üzerinden Motorsiklet Geçti.

Orkun Işıtmak Sihirbazlık Oyununu Kaybedince Ceza Olarak Çivili Yatağa yattı ve Üzerinden Motorsiklet Geçti.

Orkun Işıtmak son videosunda Türkiye’nin en iyi iki sihirbazı ve Yetenek Sizsiniz yarışmasını şampiyonu Kıvanç ve Burak ile birlikte bir alışveriş merkezinde sihirbazlık numaraları challenge’ı yaptı. Oyunda kaybeden kişiler çivili yatağa yattı ve üzerinden motorsiklet geçti. Kıvanç ve Orkun oyunu kaybedince çivili yatağın üzerine yattılar ve bu pozisyonda üzerlerinden motorsiklet geçti. Çok tehlikeli olan bu hareket hem Orkun’u ve Kıvanç’ı çok korkuttu. Kesinlikle

16 Temmuz tarihinde yayınlanan Orkun Işıtmak‘ın bu videosu çok kısa sürede 1 milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi. Orkun Işıtmak’ın bu güzel videosunu izlemenizi öneririz.

ÇİVİLİ YATAĞIN ÜZERİNDE YATTIM! YETMEDİ ÜSTÜMDEN MOTOR GEÇTİ!

Ben Orkun Işıtmak, bugün Türkiye’nin en iyi iki sihirbazı Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Kıvanç ve Burak ile alışveriş merkezinde sihirbazlık numaraları challenge’ı yapıyoruz. Kaybeden çivili yatağa yatıyor üzerinden de motorsiklet geçiyor. Kıvanç ve Burak: https://www.youtube.com/channel/UCGB4hVu2PlKmpbDW7RW_SDA Instagram: http://instagram.com/kivancveburakk Tişörtlerim : http://www.orkdes.com Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz!

Orkun Işıtmak

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Ofis Ortamında Çalışanların Sağlıklı Kalmak İçin Yapması Gerekenler.

Mehmet Askerden İzne Gelirse