in

ŞaşkınŞaşkın

Oyunculuğun Zirvesinde Şan ve Şöhreti Bıraktılar. Şimdi Ne Yaptıklarına İnanamayacaksınız?

Oyunculuğu bırakan ünlüler ne yapıyor, nerede yaşıyor?

Oyunculugu-bırakan-unluler

Ülkemizde son yıllarda en çok büyüyen sektör oyunculuk sektörü. İyi bir dizide rol aldığınızda o güne kadar görmediğiniz kadar parayı kazanma şansı elde edebiliyorsunuz.. Bu sebeple ünlü bir oyuncu olmak bir çok insanın hayali.

Şansı bir anda dönen insanlar olduğu gibi, uzun yıllar oyunculuk sektöründe verdiği emeğin karşılığını ancak alan oyuncular var.

Bu sektörde yürü ya kulum misali elinizi tutan birileri olduğundan başka bir iş yapmaya ihtiyacınız olmadan kısa sürede büyük birikimler yapabilirsiniz. Bu yüzden oyunculuk sektörü en fazla talep edilen mesleklerden biri.

Her şey sanıldığı gibi değil. Madalyonun bir diğer yüzü var; İnsanların sokakta parmakla gösterdiği üne kavuştuğu halde bir anda oyunculuğu bırakıp başka bir hayat yaşamaya insanlar. Zirvedeyken her şeyi bitirmek, tabiri caizse gemileri yakmak için güçlü bir sebep olması gerekir. Tam zirvedeyken her şeyi bırakıp çekip giden oyuncuları Youtube “OK” kanalı araştırıp güzel bir video hazırlamış. Bir kısmının neden oyunculuğu bıraktığını bilmiyoruz fakat kendilerine göre mutlaka haklı sebepleri var.

Bir çok insanın rüyalarına giren ünlü bir oyuncu olma hayalinin yanında birilerinin gemileri yakmış olması gerçekten merak edilecek bir durum. İzlerken bize hak vereceksiniz.

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Süper Ligde Trabzonspor Kendi Sahasında Galatasarayı 4-0 Mağlup Etti

Ücretli Fal ile Ücretsiz falın Yorumu Hiç Aynı Olur mu?