in

Para Nasıl Kazanılır? Ticaretin Sırlarını Öğrenin.

Para Nasıl Kazanılır? Ticaretin Sırlarını Öğrenin.

Para kazanabilmeniz için önce ticaretin sırlarını öğrenmeniz gerekir. Neyi satmanız gerektiğine iyi karar vermelisiniz. Sıcak bir havada mont, soğuk havada terlik satamayacağınız gibi. Bu basit tespitleri yapabilirseniz mevsiminde satamayacağınız şey yok.

Torunlar kanalı sıfırdan para kazanmayı hedefleyerek, önce neyi satacaklarını, ne kadar kar elde edeceklerini belirleyip, ucuz ürünü araştırıyorlar. Belli bir kar marjının altında olan ürünlerden vazgeçip, en iyi para kazanacakları suyu satmaya karar veriyorlar.

İŞLERİ BÜYÜTTÜK!! ”SIFIRDAN PARA KAZANMAK” #1

Merhaba ”TORUNLAR’ ‘Yeni Serimiz’de İŞLERİ BÜYÜTTÜK!! ticaret yaparak Trafikte su satarak Sıfır’dan Para kazanma ‘ya çalıştım ve bunu başardım ,2 saatte 10 Koli su sattım.bu seri’de 200 TL param var ve her bölüm’de farklı meslekler (işler) yaparak parayı katlama’ya çalışacağım. bu bölümde su sattım gelecekte,belki kokoreç tezgahı açacağım belkide limonata veya dondurma satacağım bunu hep birlikte yapacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=symAzDJRRX0

Torunlar kanalı, insanların isterlerse para kazanabileceklerini göstererek, farkındalık ve özgüven oluşturan bu video ile satış teknikleri adına doğal ama gayet başarılı yöntemler öğretiyor. Torunlar kanalına sıfırdan para kazanmayo öğreten bu güzel içerik sebebiyle teşekkür ediyoruz.

Puan ver

blank

Gıda Dedektifi Yine İş Başında! Bakın Bu Sefer Neyi Kanıtlıyor Bizlere

blank

Zafer Bayramı Kutlamaları Bu Sene Çok Farklı Kutlanmaya Başladı Bile!