in

Pinpon Toplarıyla Kendi Makyaj Aynanı Kendin Yap!

Pinpon Toplarıyla Kendi Makyaj Aynanı Kendin Yap!

Hem güzel hem de çocuklarıyla ilgili olan bir anne o. O bir Çağla Şikel! Kadının on parmağında on marifet! Tamam güzelsin, mankensin, hadi iyi bir anne de oldun bu kadar becerikli ve zevkli olmaya ne gerek var. 🙂 Her genç kızın hayalidir; havalı bir makyaj aynası olsun! Ya bulamaz ya da pahalı olduğu için alamaz. Ama Çağla bize evde pinpon toplarıyla kendi makyaj aynanı kendin yapmanın yolunu göstermiş. Hem kolay hem de keyifli olan bu aynayı bakalım kimler yapacak? İşte o video! Gelin birlikte izleyelim..

Çağla | Makyaj Aynanı Kendin Yap! | Yaşam

Öncelikle Üzerimdeki Elbise İçin: https://ty.gl/cagla_sikel_elbise Günaydın, tünaydın yine ben! Bugün kolları sıvadım, harika bir makyaj aynası yapıyorum. Gerçekten çok basit. Kızlar dilerseniz kendinize, dilerseniz arkadaşlarınıza hediye olarak bile yapabilirsiniz 🙂 Malzemeleri de aşağıya yazdım. Yaparsanız eğer fotoğraflarını muhakkak bekliyorum!

https://www.youtube.com/watch?v=3_ujpG2T5Fk

Çağla Şikel’in yaptığı ya da önerdiği çoğu şeyin altına imzamızı atarız. Çünkü kendini ispatlamış başarılı bir kadın. Özel hayatıyla çok gündeme gelmiyor. Genellikle ailesi ve yaptıklarıyla gündeme geliyor. Bu da onu hem bizden biri yapıyor hem de daha değerli kılıyor.

Çağla Şikel’in yaptığı her şeyin altına imzamızı atarız dedik ya sıkı takipçisiyiz de ondan! Çağla’dan daha çok güzellik üzerine öneriler alıyoruz. Çünkü kadın güzelliğin piri. Hem zevkli hem de bakımlı! O yüzden onu takip edip yolundan gidince bizler de bir şeyler öğreniyoruz. Mesela Koreli Kadınların güzellik sırrı gibi. İlgili yazı için linke tıklayın: https://sosyalpopi.com/cagla-sikelden-cilt-bakimina-duskun-koreli-kadinlarin-cilt-bakimi-urunleri-tavsiyeleri/

Puan ver

blank

Yakın Gelecekte Tüm Arabalarda Kullanılacak 11 Yeni Teknoloji

blank

Gıda Dedektifi, Dur Durak Bilmeyen Gıda Terörüne Ait Gerçekleri Açıklıyor.