in

Pis Kokan Ünlüler: Ünlülerin Gerçek Yüzüne İnanamayacaksınız!

Pis Kokan Ünlüler: Ünlülerin Gerçek Yüzüne İnanamayacaksınız!

Tüm canlılar kokar fakat insan kokusu diğer canlılara göre çok daha ağırdır. Kokan bir insanla bir arada olmayı kimse istemez. Çok farklı kokma sebepleri var. Sinirliyken teriniz, sakinken meydana gelen terden daha kötü kokar. Yediğiniz gıdalar bile kokmanıza sebep olur.

Hijyen ve temizliğe önem veren insanların kokması bir sağlık sorununa işaret olabilir. Sorunun kaynağını tespit edip, tedavi olmakta fayda var. Şaşıracaksınız ama bazı ünlüler dünyada en pis kokan insanlar arasına girmiş durumda. Kokma sebepleri ise temizlik ve hijyene önem vermemeleri. Altı ayda bir yıkanan ve dişlerini haftada 3 gün fırçalayan ünlülerin kim olduklarını öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. Kokan ünlüler arasında o kadar çok beğendiğiniz ve yaşadıkları hayata imrendiğiniz isimler var ki öğrendiğiniz de yok artık diyeceğinizden eminiz. Herşey Dahil kanalının hazırladığı Pis kokan ünlüler videosu aslında ünlülerin görünmeyen yüzlerini ortaya koymuş güzel bir video. İzleyin ve hayret edin.

İNSANLIK TARİHİN EN ÇOK PİS KOKAN ÜNLÜLERİ… Garip Alışkanlıklar.

İNSANLIK TARİHİN EN ÇOK PİS KOKAN ÜNLÜLERİ… Garip Alışkanlıklar. ► Herşey Dahil olarak size YouTube’da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler 🙂 Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz. samettarz4@gmail.com Takip edin ; ► Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/ ► Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCU2G…

https://www.youtube.com/watch?v=SngTY84gJhc

Temizlik Hastası Maymun Eline Aldığı Bezle Arabayı Pırıl Pırıl Temizledi.

Puan ver

blank

Hayatınızı Kolaylaştıracak On Pratik Çözüm.

enes-batur-bilerek-ucagini-kacirdi-48-saatini-havaalaninda-gecirdi

Orkun Işıtmak 48 Saatini Havaalimanında Geçirmek İçin Bilerek Uçağını Kaçırdı.