in

“Rıza Komiser” Onur Dilber’den Seksenler Dizisi Müjdesi!

“Rıza Komiser” Onur Dilber’den Seksenler Dizisi Müjdesi!

Gönüllerde taht kuran Seksenler dizi 2017 yılında çekimlere ara verdi. Yayından kalktığı günden bu yana yoğun bir talep alan Seksenler dizisi yeni çekimlerine başlayarak ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Aynı oyuncu ekibinin dizinin yeni çekimlerinde rol alıp almayacağı merak konusu olurken, “Rıza Komiser” karakterini canlandıran Onur Dilber’den sürpriz bir paylaşım geldi. Dizide oynayacağını instagram hesabından yaptığı paylaşımla açıklayan Onur Dilber’in bu sürpriz videosu sevenlerini mutlu etti.

#seksenler ‘de var mısın yok musun meselesi:)) @trt1 @mintmotionpics @seksenler @seksenler_dizi ve tabi @tarkan ??

5,505 Likes, 876 Comments – Onur Dilber (@onurdilber) on Instagram: “#seksenler ‘de var mısın yok musun meselesi:)) @trt1 @mintmotionpics @seksenler @seksenler_dizi ve…”

https://www.instagram.com/p/B1T8rGzH1ei/

Onur DİLBER Kimdir?

1982 yılında Trabzon’da dünyaya gelen genç oyuncu lise eğitiminden ardından Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk üzerine eğitim aldı. Konservatuar eğitimi bitince İstanbul’a gelen Onur DİLBER, Emre Kınay ile birlikte Duru Tiyatrosunda görev aldı. Tiyatro devam ederken bir yandan da “Benim Annem Bir Melek”, “Papatyam”, “Hayat Apartmanı” gibi dizilerde rol aldı

#yineçoksert #olurböylevakalartürkpolisi #ciddiyetedavetediyorum #seksenler #hashtagkrallığı

2,501 Likes, 100 Comments – Onur Dilber (@onurdilber) on Instagram: “#yineçoksert #olurböylevakalartürkpolisi #ciddiyetedavetediyorum #seksenler #hashtagkrallığı”

https://www.instagram.com/p/BxcU99dHuIU/

Daha sonra Haliç Üniversitesi’nde ileri oyunculuk alanında yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans eğitiminin ardından Seksenler isimli dizide kamera karşısında geçti. Seksenler en uzun soluklu dizisi oldu.

#tamolarakböylebişey #budaburdadursun #tbtşeysi

2,218 Likes, 130 Comments – Onur Dilber (@onurdilber) on Instagram: “#tamolarakböylebişey #budaburdadursun #tbtşeysi”

https://www.instagram.com/p/BZTvItVBr5a/

Dizide canlandırdığı, laz şivesi ile konuşan Rıza Komiser karakteri seyircilerin beğenisini kazanarak gönüllerde taht kurdu. Sevecen ve iyi niyetli laz komiser Rıza karakterinin yeni bölümde yer alacak olması Onur Dilber hayranları tarafından sevinçle karşılandı.

Günlük Hayatta Dizilerdeki Gibi Konuşulursa Nasıl Olur?

Puan ver

tamer-karadagli-yeni-imaji-ile-gundeme-bomba-gibi-dustu

Tamer Karadağlı Yeni İmajı İle Gündeme Bomba Gibi Düştü.

mehmet kanur

Hayatınızda Bu Kadar Bilgilendirici Video İzlemediniz!