in

Şeyma Subaşı Haberi Görünce İlgi Göstermek İstemeyip Habere Göz Atmadan Geçemeyenler Burada mı?

Şeyma Subaşı HaberiGörünce İlgi Göstermek İstemeyip Habere Göz Atmadan Geçemeyenler Burada mı? Şeyma Subaşı’nın hayatımıza girişinden dolayı bir tepki duyduk hep ona karşı. Tepkilerimizi de göstermekten çekinmedik toplum olarak. O ise hep bu eleştirilere kulaklarını tıkadı. Nasıl yapabildi hep merak ettik. Tüm samimiyetiyle bize anlatıyor. Hadi gelin izleyelim. Geçmişte yaptıklarını onaylayıp onaylamamaktan ziyade genç bir kadının hayata nasıl bu kadar bağlı kalabildiğini görüyoruz bu videoda..

Şeyma Subaşı’ndan çok konuşulacak itiraflar

Aylardır süren suskunluğunu Müge Uzel’in sunduğu Son Moda’ya bozan Şeyma Subaşı, samimi itiraflarda bulundu. Hayatı, tatilleri, giyim tarzı, biten evliliği ve sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı; bilinmeyenlerini ve hayatını ilk kez anlattı. ‘Melisa’dan sonra benim ikinci çocuğum’ dediği Bebek’teki Healthyish Cafe’de Müge Uzel ve Son Moda ekibini ağırlayan Şeyma Subaşı, söze herkesin merak ettiği enerjisinin sırrını anlatarak başladı.

Şeyma Subaşı: Artık Onlar için üzülmüyorum bile

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Uzel ile Son Moda programına konuşan Şeyma Subaşı; güzellik sırlarının yanı sıra sosyal medya yorumlarına ilişkin de ilk kez konuştu. Biten evliliğinin ardından sessizliğe bürünen ve o günden bu yana hiçbir konuda açıklama yapmayan Şeyma Subaşı, hayatına dair bilinmeyenleri Son Moda programında Müge Uzel’e anlattı.

Puan ver

blank

Akıl Almaz Tasarruf Yöntemleri! Sakın Evde Denemeyin!

blank

Dünyanın İlk Gerçek Bilim İnsanı Kimdir?