in

Şeyma Subaşı’ya Kötü Haber!!

Şeyma Subaşı’ya Kötü Haber!! Boşanırken hakimin karar verdiği nafakaya aile bakanlığı ve adalet bakanlığı karşı çıktı. Eğer Yargıtay kararı bozarsa Şeyma Subaşı, yine çok yüksek fakat 125 binden daha düşük bir nafaka alacak..

Şeyma Subaşı’na Kötü Haber! Bakanlık Süresiz Nafaka İçin Harekete Geçti Aile Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı, Acun Ilıcalı’dan 125 bin lira nafaka alan Şeyma Subaşı’nı da yakından ilgilendiren süresiz nafaka sisteminin değiştirilmesi için düğmeye bastı. #seymasubasi #magazin Kamuoyunda sürekli tartışmalara neden olan süresiz nafaka sisteminde değişiklik gündemde. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı, konuyla ilgili çalışmalarına hız verdi. #acunilicali #GeceTurk

1,376 Likes, 3 Comments – GeceTurk (@geceturk_com) on Instagram: “Şeyma Subaşı’na Kötü Haber! Bakanlık Süresiz Nafaka İçin Harekete Geçti Aile Bakanlığı ile Adalet…”

Acun, o kadar çalıştı, çabaladı, bu paraları kazandı.. Bu kız sadece gezdi. Ve hala da geziyor.. Bu da kadınları nafaka için evlenmeye teşvik edebilir mi? Topluma kötü örnek oluşturduğu için büyük ihtimalle bakanlıklar devreye girmiştir.

Rapor

Puanla

Benzinli Araç Yerine Elektrikli Araçlar Yaygınlaşsa Nasıl Olurdu?

Bu Kedi Bizimle Dalga mı Geçiyor?