in

KızgınKızgın

Şiddet Görmek İstemeyen Bayanlar Şiddet Görmez!!

Şiddet Görmek İstemeyen Bayanlar Şiddet Görmez!! Bu söz tabiki de bize ait değil. Bu söz Tuğba Ekinci’ye ait. Bir kadına hiç yakışıyor mu? Böyle bir durumdan nemalanmak istiyor diye düşünenler bile bu konuyu hafife alıyor. Çünkü şiddetin her türlüsüne karşıyız. Yarın bir gün Tuğba Ekinci de şiddet görürse yanında kimseyi göremezse anlar bunun ne demek olduğunu. Tamam Ahmet Kural arkadaşın ve yanlış yapsa da desteklemek istediğin bir arkadaşın olabilir ama bir kadına bunu önce sen yaparsan ileride yaşayacaklarına da zemin hazırlamış olursun. Sıla, sesini çıkaramayan kadınların sesi olmak istedi sen de onun yaptığını eleştiriyorsun. Bir kadın olarak kadın düşmanlığıdır bu yaptığın.

Tuğba Ekinci, kadınlar bu ülkede tek yürek oldu. çünkü kadına şiddet bu ülkenin kanayan yarasıyken göz önünde bir kadının böyle bir şiddete maruz kalması olayın vahametini gözler önüne serdi. Gel sen de bizimle kadına şiddete karşı ol, seni de koruyalım şiddetten!!

Ama yok ben söylediğimin arkasındayım diyorsan da şiddete teşvik etmektir bu yaptığın! Canı isteyen gidip şiddet uygular sonra da bayan! istedi der. Bak bunun sonu yok işte… O yüzden şiddete teşvikten yargılanırsan şaşırma bu söylediklerinle!

Yok eğer amacın sadece gündeme gelmekse insanların acıları üzerinden gelme! Burada yalnızca Sıla değil, şiddet mağduru tüm kadınlar söz konusu senin kurduğun bu cümlede. Basma! Yaramıza tuz basma!!

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Sürprizlere Ne Kadar Açıksınız?

Ahmet Kural’a Bir Tepki de Çalıştığı Markalardan Geldi!!