in

Sınırın Sıfır Noktasında Nöbet Tutan Mehmetçik’ten “Kalem Kılıçtan Daha Keskindir” Mesajı.

Sınırda Nöbet Tutan Jandarma Genel Komutanlığı Personeli Okulların Açılmasıyla birlikte Anlamlı Mesaj paylaştı.

Okulların açılması ve yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Jandarma Genel Komutanlığı Şırnak Namaz dağı sınır bölgesinde görev yapan kahraman jandarma personeli tarafından anlamlı bir video yayınlandı.

Sınırın sıfır noktasında yaz kış demeden ülkenin güvenliği için görev yapan jandarma personeli, kalemin kılıçtan daha keskin olduğunu belirterek eğitimin önemini, yaz ve kış nöbet tutarak öğretmen ve öğrencilerin güvende olduklarını bilmelerini vurgulamışlar.

T.C. Jandarma Gn. K on Twitter

Yeni eğitim ve öğretim yılında, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.✏ https://t.co/rPlCMElyDY

Yapılan açıklamanın tam metni:

Sevgili öğrenciler değerli öğretmenler. Bizler Şırnak Namaz Dağı üs bölgesinde vatanımızın bölünmezliği için görevi başında olan abileriniz kardeşleriniziz. Yaz kış demeden. Gece gündüz sınırın sıfır noktasında silahlarımızla nöbet başında beklerken siz değerli öğrenci kardeşlerimiz de kalemlerinizle yeni bir döneme başlayacak, hedeflerinize ilerlemek için adım adım yürüyeceksiniz. Unutmayın ki kalem kılıçtan keskindir. 2019, 2020 eğitim öğretim yılında Şırnak Şakırsöz Jandarma Komando Tugayından yarının emanetçileri siz sevgili öğrencilerimize ve saygıdeğer öğretmenlerimize başarılar dileriz.

Puan ver

Araba Alırken Gereksiz Tavsiyelerde Bulunarak Tercihlerinize Karışan İnsan Tipleri?

En Ucuz, En Vizesiz Avrupa Tatili! Başak Kablan İle Lviv!