in

AşkAşk

Güldür Güldür’ün En Komik Adamı Onur Buldu’nun çocukluğu

“Güldür Güldür”ü bilmeyenimiz yok. Bütün oyuncuları kendine has özel karakterleri canlandırmakta. Hepsi sevilen oyuncu ama Onur Buldu’nun yeri bir başka. Konuşma tarzı, oyunculuğu mükemmel. Canlandırdığı karakterin hakkını vererek  oyununu gerçekleştiriyor. İzleyenler tarafından sevilen ve ilgi gören yetenekli bir oyuncu.

Onur Buldu instagram hesabında, annesinin kucağında çekilen bir fotoğrafını paylaşmış. Paylaşım çok hoşumuza gitti çünkü geçmişini saklamadan, ailesiyle duyduğu gururu ortaya koyarcasına paylaşmış. Ünlü olduktan sonra geçmişiyle ilgili bir paylaşımda bulunmak sağlam bir karakter ve düzgün kişiliğe sahip olmayı gerektirir. Onur’u tebrik ediyoruz. Eminiz Onur’un bu güzel paylaşımı oyuncu olma arzusunda olan bir çok insana ilham ve motivasyon kaynağı olacaktır.

Başarılı olmak için öncelikle hayal kurmak ve uğrunda koşturmaya değecek bir hedef belirlemek gerekir. Çalışmadan herhangi bir hedefe ulaşmayı beklemek hiç bir zaman gerçekleşmeyecek bir hayaldir. Onur’un bir mahallede çocukluğunu yaşayıp, bugün örnek alınacak bir konuma gelebilmiş olması çok çalıştığının, çok yorulduğunun  bir işaretidir. İlham kaynağı olması dileğiyle paylaşıyoruz.

  • Hangi fotoğrafı daha sevimli buldunuz?

    • Çocukluk
    • Yetişkinlik

Puan ver

blank

O Ses Siz misiniz?