in

Hangi Ünlü İsim O Ses Türkiye Adlı Yarışmayı İnsanların Umutlarıyla Oynamak ile Suçladı?

Hangi Ünlü İsim O Ses Türkiye Adlı Yarışmayı İnsanların Umutlarıyla oynamak ile Suçladı? O Ses Türkiye, heyecanla izlediğimiz yarışma programlarından biri. Orada ünlü olup güzel işlere imza atanlar da var, belli bir süre göz önünde olup sonra sönen yıldızlar da var. Mesela İrem Derici. İlk O Ses Türkiye yarışması ile tanınmıştı. Orada birinci olamadı ama yılmadı. Kendi albümünü yaptı ve yeni nesil pop dünyasının en sevilen isimlerinden olmayı başardı.

Fakat sosyal medyada Cem Adrian ki başarısı tartışılmaz bir sanatçıdır, O Ses Türkiye yarışmasının reyting uğruna insanların umutlarıyla oynadığını söyledi. Aslına bakarsanız orada jüriler iyi bir ekip ile çalışıyor. En iyi olan finalist olmayı hakkediyor. Sonuçta ekiplerine aldıklarıyla çalışıyorlar ve onların finalist olmasına katkıda bulunmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu sene elenen ya da dönülmeyen kişiler olursa onlar da seneye tekrar katılabiliyorlar. Kimse o yarışmada elendim deyip hayata küsmüyordur herhalde. Çünkü öncesinde belli bir elemeden geçip o noktaya geliyorlar. Yani iyi olanlar geliyor. Sadece seçtikleri şarkı ve o günkü ruhsal durumları onları bir üst aşamaya taşıyor.

Bu haberi ilk okuduğumuzda biz de acaba gerçekten insanların umutlarını mı söndürüyorlar diye düşündük ama yukarıda saydığımız sebepler de var. Peki sizce bu durumda Cem Adrian haklı mı?

  • Peki sizce bu durumda Cem Adrian haklı mı?

    • Kesinlikle haklı!
    • Haklı değil tabiki!

Puan ver

blank

Siz Bu Hamburgeri Yiyebilir miydiniz?

Ezo Sunal'ın bindirği deniz taksisine büyük bir teknenin sert bir şekilde çarpmasıyla ölüm tehlikesi yaşadılar

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Geçirdiği Kazada Ölüm Tehlikesi Atlattı!