in

O Sadece Kainat Güzeli Değil, Kainatın En Asillerinden Biri!

O sadece kainat güzeli değil, kainatın en asillerinden biri! Azra Akın’dan bahsediyoruz. Kainat güzelimiz seçilen, aseletiyle, mütevazi yaşam tarzıyla beğenileri üzerine çeken Azra Akın. Hem tarzıyla, hem yetenekleriyle bu kadar değerli olup hem de tevazusunu koruyabilmesi çok özel bir durum. Olması gereken ama herkeste olmayan özel bir durum.

2002 Miss Universe’de kainat güzeli seçilen Azra Akın’ı magazinlerde görmeye çok alışık değiliz. 2017 yılının Ağustos ayında erkek arkadaşı Atakan Koru ile Tekirdağ’da dünya evine girdi. Bir kır lokantasının bahçesinde tam bir trakya düğünü ile dünya evine girdiler.

Cemil İpekçi tarafından hazırlanan gelinliğinde iğne oyaları var. Tam bu yöreye özgü olmasını istemiş. Biz çok beğendik iğne oya işlemeli gelinliğini..

blank

Şimdi de bir bebek bekliyorlar… Yine o ünlülerin aşırı hayatlarından eser yok.. Yine çok sade yine çok asil.. O kadar ki doğru düzgün kilo bile almamış :))

5 aylık hamile olan Azra Akın’ın karnı minicik çıkmış… Ama hamilelik gösterisi yapmıyor kendi hesabından.. Tamamen biz farkediyoruz karnını.. Ayrıca bebeğin cinsiyetini öğrenmeyeceğiz diyor. Yani merak edersek öğreniriz diye de bir açık kapı bırakıyor..

Uyuyormuşum gibi çek aşkım ? #naptime

40.8k Likes, 606 Comments – Azra Akın Koru (@azraakin) on Instagram: “Uyuyormuşum gibi çek aşkım ? #naptime”

Biz de o zaman bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyoruz.

Edirne’de bir bahçede çekindiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşmış…

Huzurlu cumalar.. ???? #love #green #mothernature ??

41.6k Likes, 311 Comments – Azra Akın Koru (@azraakin) on Instagram: “Huzurlu cumalar.. ???? #love #green #mothernature ??”

  • Siz de Azra Akın’ı hem güzel, hem asil buluyor musunuz?

    • Evet
    • Hayır

Puan ver

blank

Çok Para mı Kazanmak İstiyorsunuz? Çok Para Kazanmanın 10 Yolu!

blank

İstanbul’da Piknik Yapılabilecek En Güzel 10 Piknik Alanı