in

O Ses Siz misiniz?

O ses sizseniz çok şanslı olabilirsiniz.

Televizyon dünyası  hayatımızı biz farketmeden  etkisi altına alıyor. Bunun doğruluğu yanlışlığı tamamen kişilere kalmış diye düşünüyorum. Bu konu tamamen saygı duymak zorunda olduğumuz bir konu. Ki bir düşünürümüzün de belirttiği gibi ‘Kimse herkesin hayatına karışamaz’ ya da ‘herkes kimsenin hayatına karışamaz’ gibi bir şeydi ? Sonuçta o da BİR ZAMANLAR popülerdi.

Bazen öyle programlar başlar ki toplum olarak hayatımızda ciddi bir eksiklikmiş de biz o boşluğu dolduramamışız gibi sarılırız o programlara. Öyle ki gün gelir o programın adıyla türemiş bir mekanda kendimizi stres atarken buluruz ya da hayatımızın kararını verirken buluruz.

Bu programların bence en etkilisi ‘O Ses Türkiye’. Çoğu kişinin aklından geçmiştir. Ben gitsem bana kimler döner diye. Benim de aklımdan geçti. ‘O ses sizsiniz’ ismiyle açılan bir kafeye gittim. kesinlikle o ses ben değilim ? Baya stres attım. Orda bir de evlenme teklifi etkinlikleri, sevgililer günü etkinlikleri dikkatimi çekti. Bir açıdan da oldukça hayatımızı kolaylaştırıyor. Yapılmamış şeyler yapmamıza olanak sağlıyor. Eğer siz de sesinize güveniyorsanız, sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakarak şarkı söyleyip ona evlenme teklifi edebilirsiniz.

Edit: Yukarıda bahsettiğim replik ‘Herkesin hayatına kimse karışamaz‘mış.

  • Erkek arkadaşın gözlerime bakarak şarkı söylesin mi?

    Tell us what you think:

    • Evet
    • Hayır

Puan ver

blank

Güldür Güldür’ün En Komik Adamı Onur Buldu’nun çocukluğu

blank

Arzu Sabancı’dan Çocuk İstismarına Dikkat Çeken Güzel Bir Paylaşım