in

Shakira İstanbul’a Geliyor! 10 Maddede Dikkat Çeken Ayrıntılar

Shakira 11 Temmuz’da İstanbul’a geliyor. Hayranlarının yüzünü güldüren bu gelişde daha gelmeden bir sürü konuşacak konu çıktı bizlere de. E bakalım bu konular nelermiş?

1. Shakira İstanbul’a yalnız gelmiyor. Annesi, babası ve ağabeyiyle geliyor. Hoş geliyorlar, Bu haberi daily sabah’tan alıyoruz.

2. Ailesiyle İstanbul’u gezmek için geliyorlar. Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Kapalı Çarşıyı gezeceklermiş. Hayranları da oralarda olsun. Rahatsızlık vermeden uzaktan fotoğraf çekinebilirsiniz belki.. 🙂

3. Tabi ailesiyle buraları gezebilmek için özel bir tur ayarlanmasını, özel araçlar, özel rehberler ve özel menüler istemiş.

4. Kulis odasına beyaz renk tercih etmiş. Bu noktada bir şey dikkatlerden kaçmıyor. Kimse aman kulis odamda pembe kullanmayın demez. Muhtemelen soruyorlardır ne renk olsun kulis odanız diye.. Onun üzerine de muhtemelen beyaz olsun demiştir. Ya da biz Shakira’yı çok seviyoruz, böyle olduğuna inanmak istiyoruz.. 🙂

5. Kulisi için gümüş çatal bıçak istemiş. Gümüşten kastı gümüş rengi mi acaba? Ya da babasının evinde de gümüş çatal bıçak mı kullanıyordu acaba? Şaka bir yanayakışır tabi istesin..

6. Meyve olarak dilimlenmiş karpuz, çekirdeksiz üzüm, ananas, muz, mango, avakado ve elma istemiş.

7. Sebze olarak da çiğ brokoli, havuç, kereviz sapı istemiş.

8. Kuruyemiş olarak antep fıstığı, buz badem ve ceviz istemiş.

9. Bizim ünlü mezemiz humus’u da istemiş. Tabi kimsecikler bizler kadar güzel yapamaz..

10. Ve en önemlisi bunca sağlıklı yiyeceğin yanında hem odasında hem de kulisin çikolata istemiş. Hem de ne çikolata… %70 bitter çikolata. O da sağlıklı yani..

İsteklerinde aşırılık yok diye düşünüyoruz. Bir dünya starı için oldukça makul istekler.. Dışarıdan baktığımızda çok güzeller ve sanki inanılmaz özel bakımlar yapılıyormuş gibi onlara.. Muhakkak inanılmaz özel bakımlar da yapılıyordur ama kendi sağlıklarını kendileri de ihmal etmiyor. Muhtemelen diyetisyenin verdiği bu yiyecekleri yiyor.

Eminiz çok güzel bir konser olacaktır. Umarız hiç bir aksilik yaşanmadan güzel bir tur olur Shakira ve Ailesi için..

Haydi bu performansı canlı izleyecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler 🙂

“Whenever Wherever” #ElDoradoWorldTour in London, yesterday ? #Shakira #GerardPique #FCBarcelona #FCB ==>Double Tap and Tag your friend<== ============= Via:@shakira_updates

583 Likes, 10 Comments – @shakira_officialfan on Instagram: “”Whenever Wherever” #ElDoradoWorldTour in London, yesterday ? #Shakira #GerardPique #FCBarcelona…”


  • Siz Dünya Starı Olsanız Neler İsterdiniz?

    • Shakira gibi sağlıklı yiyecekler..
    • Kebap, baklava, kuzu çevirme falan filan..
    • Shakira çok abartmış.. Ben daha makul olurdum…

Puan ver

blank

Tanımadığınız Birinin Sevgilisini Aldattığına Şahit Olsanız Ne Yapardınız?

blank

Öyle Bir Kaza Olmuş ki. Hata Kimde? Kararı Siz Verin.