in

ŞOK! Orkun Işıtmak’ın Iphone’ları çalındı: Poşet Sattığı İçin marketten, Sesle Bardak Kırmaya Çalıştığı İçin mağazalardan Kovuldu.

Ünlü youtuber Orkun Işıtmak yeni videosunun başlangıcında stüdyosunda bulunan çekmece içinde ki IPHONE’ların çalındığını söylüyor. Hırsızlık her yerde olabiliyor. Hırsızlık yapılırken kamera görüntüsü olduğundan bahsettiği için bunu yapan kişinin bulunacağından eminiz.

Markette 25 kuruşa satılan poşeti, müşterilere 10 kuruşa pazarlamaya çalışmış. Market çalışanları bu duruma müdahale edip Orkun’u önce marketin içinden sonra marketin önünden kovmuş.

Orkun bu, sesle bardak kırmayı kafasına koymuş. Evdeki bardakları sesle kırmaya çalışmış ama kıramamış. Bu sefer mağazaları dolaşarak raflarda ki bardakları kırmaya çalışmış. Mağazada bardak kırmakta ne demek. Mağaza çalışanları Orkun’un tek tek bardakları kırmaya çalıştığını görünce kovmuşlar. Ama mağazadan ayrılırken bardakları evde kırmak için satın almış.

Videosunda; instagram’da tüm bildirimler açılınca telefona ne olur diye merak edip, bildirimleri açtıktan sonra meydana gelen durumu paylaşmış.

Orkun bunlarla yetinmemiş. Dünyanın en saçma olayına imza atmak için şişme topun içine girip, suyun üstünde bilgisayarıyla oyun oynamış.

Bu cin gibi fikirleri gerçekleştirirken kendi tarzını kattığı için eğlenceli olmuş.

SESİMLE BARDAK KIRDIM! #orkunameydanokuyorum

Bu haftaki #orkunameydanokuyorum bölümünde yine birbirinden eğlenceli challenge’lar yapmaya çalıştım, umarım eğlenmişsinizdir! Şimdi Zula’yı indirip kaydolabilirsin!: https://bit.ly/2Migm4S Tişörtlerim : http://www.orkdes.com Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz! 3.5TL Dürüm Döner vs. 55TL Döner : https://youtu.be/ynR-hWBxkbg Manken Kız İstemek!: https://youtu.be/FIYzkOFJAr0 Sidik Yarışı ft.

Puan ver

Okuma-yazmayı Öğrenmek İçin 85 Yaş, 2 Kilometre Yol Yürümek Aslında Büyük Bir Mazeret Ama O Bunları Engel Olarak Görmedi, Başardı…

Çorba İçin Ayda 5 Kredi Ödeyen Sinir Hastası Esnafı Zorlamak.