in

AşkAşk

Son Zamanların En “Cool” Hareketi!

Son zamanların en “cool” hareketi.. Sosyal medyada akım haline getirilirse.. 🙂

Önce “cool” hareketten bahsederek başlayalım… 2015 yılında vizyona giren “Efsane” isimli filminden alınmış bir sahne. Filim, ikiz kardeş olan İngiliz gangster kardeşlerin 1960’lı yılların yeraltı dünyasındaki inanılmaz hikayelerini anlatıyor. Filmin fragmanını da merak edenler için şöyle koyalım 🙂

Ama bizim odaklandığımız konu bambaşka.. Filmin bir sahnesinde gansterlerden birinin elinde sigara var. Sevgilisi de yanında.. Yan yana yolda yürürken, kadın arkasını dönüyor gidiyor. Adam, son derece “cool” yani havalı bir şekilde sigarasını kadının arkasından atıyor.. Ve arkasına bakmadan yoluna devam ediyor.. Bu hareket öyle sevildi ki sosyal medyada akım haline getirildi..

Filmden alınmış orjinal sahne;

Twitterdan aldığımız ilk video.. Sanki eksikler var.. Daha çok çalışılmalı..

Uyarlama süper… Cem Yılmaz mı? Tom Hardy mi?

Böyle bir talebe ancak saygı duyulur ama sen üzülürsün be güzelim.. Tamam yakışıklı olsun da ganster ne? Yarın bir gün ölüp gider sen üzülürsün boşver.. Yasalara uyan, yakışıklı helalinden para kazanan adam yok mu?

Bu da başka bir uyarlama olmuş.. Ama olmamış.. Mahmut Hoca’ya giderken öyle artist artist gidilmez.. Heleki sigarayla yakalanınca..

Tom Hardy gel al şunu ya! Takmış sana..

Döneceği çok belliydi zaten. O kadar artist olursan o kadar da dönersin…

Bu da Enes Batur versiyonu..

Bu da Selçuk Büyük versiyonu… Biz çok güldük..

Şimdi biz bu filmi izleyeceğiz.. Ama siz önce kızın arkasından sigara atan adam uyarlamalarını izleyin.. Çok güleceksiniz..

Puan ver

blank

Bilimin Açıklayamadığı Bir Yer! Artık Açıklandı!

blank

Son Dakika ! Ege Denizinde Korkutan Deprem !