in

Sosyal Medyanın Gücü Adına! Bir Günde 2 milyon takipçi Kazandı.

Sosyal Medyanın Gücü Adına: 1 Günde 2 milyon takipçi Kazandı.

Liverpool ve Totenham arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Finali’nde böyle mayolu bir kadın güvenlikçileri atlatarak sahaya girdi.

??QUEEN?? . . . . #vitaly #kinseysue #kinsey_sue #kinseywolanski #kinsey_sue #kinsey #vitalyuncensored #worldcup #vitaly #vitalyzdtv #like #girl #blonde #ass #streak #hot #dubai #liverpool #football

3 Likes, 0 Comments – Kinsey Sue (@kinsey_suee_9) on Instagram: “??QUEEN?? . . . . #vitaly #kinseysue #kinsey_sue #kinseywolanski #kinsey_sue #kinsey…”

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Final’inin 18. dakikasında mayolu bir kadın sahaya girdi. İzleyicilerin şaşkın bakışları arasında gerçekleşen bu olay sebebiyle maça kısa bir süre ara verildi.

Olayın kahramanı kadın mayolu kadın Kinsey Wolanski güvenlik güçleri tarafından sahadan çıkarıldı.

blank

Yaptığı bu hareketten sonra sosyal medyada en çok aranan kişi olan Kinsey’in takipçi sayısı kısa sürede 240 binden 2,3 milyona çıktı. Yani Kinsey’in takipçi sayısı kısa sürede tam 2 milyon kişi arttı.

blank

Bu durum aslında sosyal medyanın ne kadar güçlü bir iletişim aracı olduğunun kanıtı.

Fakat mayo ile sahaya giren Kinsey’in yaptığı bu hareketi Instagram affetmedi ve Kinsey Wolanski’nin @kinsey_sue isimli hesabını kapattı.

blank

Puan ver

blank

Ayhan Sicimoğlu Kimdir? En Son Videosunu İzle

blank

Orkun Işıtmak Kimdir? Son Videosunu İzle