in

KomikKomik

Spiker Ertem Şener İle Efsane Pes 2019 Maçı.

Spiker Ertem Şener İle Efsane Pes 2019 Maçı.

Ertem Şener özellikle futbol spikerliği ile tanınmış bir spiker. Sunduğu programları futbol severler ilgiyle izlemekte. SeseGel kanalı Ertem Şener gibi usta bir futbol spikeri ile maç yaparak maçın durumunu onun anlatımıyla efsaneleştirmiş. Güzel bir video ortaya çıkmış.

SPİKER ERTEM ŞENER İLE EFSANE PES 2019 MAÇI! | BARCELONA VS LIVERPOOL

Sesegel kanalımızda şimdiye kadarki en güzel videolardan birisi. Benim için Ertem Şener gibi bir usta ile maç yapmak büyük mutluluk. O Barcelona ben Liverpool! Efsane frikik golü de var. Bu video atlanmadan izlenecek videolardan. Beğenmeyi ve paylaşmayı da unutmayın, cansınız, iyi ki varsınız.

SeseGel

Ertem Şener Kimdir?

Ertem Şener, 18 Temmuz 1975 tarihinde Malatya‘da doğmuştur. 

Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezundur.

1995 yılında bir radyoda çalışan Şener, Muğla‘da bulunan bölgesel bir televizyon sonrasında TGRT‘de 1996’da profesyonelliğe adım attı. Burada İtalya Seri maçlarının anlatımı, spor bültenleri ve program sunuculuğu yaptı. Daha sonra çok kısa bir süre Kanal 6‘da çalıştı. 

Star TV’ye dönüş

1997 yılında transfer olduğu Star TV’de Şampiyonlar Ligi maçlarının anlatımı, sunumu, Telegol, Futbolig programlarının yapımcılığı-sunuculuğunu gerçekleştirdi. 2001 yılında İtalya‘da Fatih Terim ve Türk futbolcuları takip etmek için bir süre Milano‘da özel bir haber ajans adına çalıştı. 2002 yılında tekrar Star TV’ye döndü. 

Ertem Şener’in bir prodüksiyon şirketi ve ‘Medyahaber.com’ isimli haber sitesi vardır.

Puan ver

Arabanızı Yaz Sıcağından Korumanın 15 Yöntemi.

İkiz Bebeklere Bakmak Ne Kadar Zor Olabilir ki?