in

Şu Şıklığa, Zerafete Bakar mısınız?

Ortalıkta şavaş yok, doğal felaket yok, biraz ekonomik sıkıntı var hepsi bu. Bu adam cepheden cepheye koşmuş, savaşta kıtlıkta yaşamış. Cephelerde konaklamış, belki su sıkıntısı çekmiş belki de yiyecek sıkıntısı.. Ama hayatı biraz düzen almaya başladı mı en şık, en zarif o olmuş. Kimden mi bahsediyoruz? Tabiki Atatürk’ten..

Şimdiki zamanımıza bakıyorum. Erkekler takım elbise bana göre değil deyip bir tişört bir kot geziyor. Yaptığın işe göre bunun da yeri var tabiki ama erkekler genelde kadınlar kadar özenmiyor. Özenen erkekleri tenzih ediyorum bu satırlarımı yazarken. Ama özenmeli. Çok paralar harcamalarına gerek yok. Biraz daha özen gösterseler çok daha güzel olacak.

Yazıma başlarken Atam’dan bahsettim ya onun şıklığı ile ilgili bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum sizinle.. Moda konusunda bile çağının çok ilerisinde…

1.

Atam…

12 Likes, 1 Comments – Hakan Şimşek (@hakanalya) on Instagram: “Atam…”

2.

İzmir’in dağlarında çiçekler açar… Devamını yorumlarda getirin sıra sizde ? #atatürk #mustafakemalatatürk #tc #mka #mustafakemalpaşa #türk #atam #türkgençliği #türkordusu #türkiye #izmir #istanbul #ankara #ankaraanıtkabir #kemalist #kemalizm #feminist #feminizm #izindeyizatam #atamizindeyiz #şehit #asker #mustafakemalinaskerleriyiz #özgürlük #atatürkiye #vatanımsensin #??

185 Likes, 5 Comments – Mustafa Kemal ATATÜRK ♥️? (@ataturkcu.kuzenler) on Instagram: “İzmir’in dağlarında çiçekler açar… Devamını yorumlarda getirin sıra sizde ? #atatürk…”

3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


Bu fotograflar, Atatürk’ün fotoğraflarından sadece 10 tanesi. Şık olduğuna şahit olduğunuz daha bir çok fotoğraf görebilirsiniz.

Puan ver

blank

Damar Yolu mu?

blank

İngilizce Konuşamıyoruz Ama Şarkı Söyleyebiliyoruz!