in ,

Süper Güçleri Olan 5 İnanılmaz İnsan.

Süper güçlere sahip olmak hayatımızı nasıl değiştirirdi? Süper güçlere sahip olurken ailemizle, arkadaşlarımızla ve çevremizle nasıl bir ilişkimiz olurdu? Bunların cevabını süper güçlere sahip olmadan, bizi nelerin beklediğini bilmeden cevabını vermek zor.

Süper güçlere sahip olmak kulağa hoş gelen durum. Hayatımızı kolaylaştıran yeteneklere sahip olmak güzel bir düşünce. Diğer taraftan sosyal yaşamımızı olumsuz etkileme durumu çok yüksek. İnsanlar genelde kendilerinden farklı bir insanı kabullenmekte zorlanır. Diğerlerinden farklı olmanın bizi yalnızlığa da itme durumu da var.

Gerçekten süper güçlere sahip insanlar var mı? Böyle bir insana şahit oldunuz mu? Bizzat görmediğimiz ve inanmakta zorlandığımız bu tarz insanları sosyal medyada yapılan paylaşımlardan görüyoruz. Teknoloji bir çok şeyi yapmaya imkan tanıyor ama paylaşılan görüntü ve videolarda yer alan insanların gerçek olup olmadığını teyit edemiyoruz ama görüntülerin gizli kameralarla çekilmiş olması süper güçlerin var olabileceğine inanmamızı sağlıyor.

Youtube’da bulunan “duymadım deme” kanalı süper güçleri olan 5 insanın videosunu hazırlamış.

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hangi Ünlü İsim O Ses Türkiye Adlı Yarışmayı İnsanların Umutlarıyla Oynamak ile Suçladı?

Bir Kartalın Gözünden Dünyanın Muhteşem Görüntüleri.