in ,

Takıntı Nedir? Takıntılı Düşüncelerden Nasıl Kurtulursun?

Takıntılı insanlar “başıma böyle bir iş gelebilirse”, “Böyle mi değil mi?”, “ya kötü şey yaşarsam”, “Acaba Temiz mi?” gibi takıntılara sahiptir.

TAKINTILI DÜŞÜNCELERDEN NASIL KURTULABİLİRSİN?

Kendine İyi Davran Güzel İnsan sipariş vermek için: http://bit.ly/2ONmGma Abone Olmak İçin: https://goo.gl/sZvYO7 Altyazı Eklemek için: https://goo.gl/TFMtzj Video Konu Başlıkları Kaygı ve Stresle Nasıl Baş Edersin: https://goo.gl/yz48JA Motivasyon Videoları: https://goo.gl/aZRvQW Kitap ve Film Önerileri: https://goo.gl/qxgXEc Verimli Ders Çalışma ve Öğrenme Teknikleri: https://goo.gl/2LRkDr Özgüven Geliştirme Videoları: https://goo.gl/Gg9pKN Evlilik ve İlişki Sorunları: https://goo.gl/huVhjP Beyhan Budak Sosyal Medya Hesapları http://www.beyhanbudak.com.tr https://instagram.com/beyhanbudak/ https://twitter.com/beyhanbudak https://www.facebook.com/pskbeyhanbudak ÖNEMLİ NOT: Bu YouTube kanalındaki videolar bilgilendirme ve farkındalık amaçlı olarak hazırlanmıştır.

Takıntılı insanlar korkunç, iğrenç, kötü aklınıza gelebilecek bir çok düşünceye sahiptir. Bu bataklıktan kurtulmaya çalıştıkça bataklığa daha çok saplanır.

Takıntılı düşüncelerden nasıl kurtulabilirsin? Bu konda Psikolog Beyhan Budak güzel bir video hazırlamış. Takıntı nedir? nasıl kurtulunur? konularında doyurucu bilgiler bulunan bu videoyu izlemenizi öneririz.

Dikkat! Telefon Bağımlısı Olduğunuzu Düşünen Arkadaşlarınıza Gönderin!

Puan ver

blank

Kitap Almak Zorundasın Fransa’da ve Türkiye’de Yardım İstersen Ne Olur?

blank

Bugün 10 Kasım: Atatürk’e Birde Bu Açıdan Bakın.