in

Taklitlerin Ustasıyla Kahkaha Bombardımanı!

Taklitlerin Ustasıyla Kahkaha Bombardımanı! Taklitlerin ustası Sefa Doğanay yeniden aramızda. Bu gün Nilgün Bodur’un taklitiyle karşımıza çıktı. Her taklidi ayrı bir komedi.. Nilgün Bodur’un taklitini takip etmeyenler gözünde canlandırabilsinler diye önce, Bodur’un şiir okuduğu instagram videolarından birini paylaşıyoruz..

Canı yananlara gelsin bu akşamki video… #sengittinyabençokgüzelleştim adlı kitabımdan ?

90.4k Likes, 2,340 Comments – Nilgun Bodur (@nilgunbodur) on Instagram: “Canı yananlara gelsin bu akşamki video… #sengittinyabençokgüzelleştim adlı kitabımdan ?”

Nilgün Bodur, “Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim” kitabının yazarıdır. Yıllarca kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra 40 yaşında hayatını değiştiren Nilgün Bodur, yazar olmasının yanında, sosyal medyada 744K takipçi sayısı ile de bir instagram fenomenidir.

Sefa Doğanay’ı tanımayanınız yoktur. Ama son yılların, ünlülerin en iyi taklit yapan kişisi. Nilgüm Bodur’un da taklitini yapan Sefa Doğanay yine çok başarılı. Aslında Sefa Doğanay’ın yaptığı şey olayları karikatürize etmek. Gülmeyeceğimiz bir videoyu bile komik hale getirebiliyor.. 🙂

Canı yananlara gelsin bu akşamki video… #sengittinyabençokgüzelleştim adlı kitabımdan ?

90.4k Likes, 2,340 Comments – Nilgun Bodur (@nilgunbodur) on Instagram: “Canı yananlara gelsin bu akşamki video… #sengittinyabençokgüzelleştim adlı kitabımdan ?”

Haydi izlemişken bir kaç tiplemeyi daha izleyelim…

Bu da Seren Serengil…

https://www.instagram.com/p/Bngl-LMnRuT/

Bu da Muazzez Abacı pop şarkı söylese nasıl olurdu tiplemesi..

MUAZZEZ ABACI POP OKURSA??? Çok çok ? @edisgorgulu ? sevdiklerinizi Etiketleyin✌? #sefadoganay #muazzezabacı #edis #çokçok

77.1k Likes, 3,421 Comments – Sefa Doğanay (@sefadoganay) on Instagram: “MUAZZEZ ABACI POP OKURSA??? Çok çok ? @edisgorgulu ? sevdiklerinizi Etiketleyin✌? #sefadoganay…”

Vazgeçilmez Bülent Ersoy tiplemesi..

Hala etkisinden çıkamadım? Bi diva parodisi de benden gelsin @bulentersoy.com.tr ❤️ #sefadoganay #bülentersoy #bıcıbıcı

69.3k Likes, 1,690 Comments – Sefa Doğanay (@sefadoganay) on Instagram: “Hala etkisinden çıkamadım? Bi diva parodisi de benden gelsin @bulentersoy.com.tr ❤️ #sefadoganay…”

Yıldız Tilbe 🙂

#tbt Dediğin Böyle Olur????❤️ Yıldız Abla Aşktırr? @yildizztilbee ❤️??? Sevdiklerinizi Etiketleyin? #sefadoganay #yildiztilbe #aşktankadın #aşkbirkahkaha ??

86.4k Likes, 2,375 Comments – Sefa Doğanay (@sefadoganay) on Instagram: “#tbt Dediğin Böyle Olur????❤️ Yıldız Abla Aşktırr? @yildizztilbee ❤️??? Sevdiklerinizi Etiketleyin?…”

Canan Karatay…

BOL BOL BAYRAMLAŞABİLİRSİNİZ,SAKINCASI YOKTUR?.ETİ, KENDİ YAĞIYLA YİYİN?? (@voguemagazine Bayram özel sayısından?) İYİ BAYRAMLAR❤️? @cananefendigilkaratay ❤️ #sefadoganay #iyibayramlar ?

83.6k Likes, 824 Comments – Sefa Doğanay (@sefadoganay) on Instagram: “BOL BOL BAYRAMLAŞABİLİRSİNİZ,SAKINCASI YOKTUR?.ETİ, KENDİ YAĞIYLA YİYİN?? (@voguemagazine Bayram…”

Videosu..


Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Hem Sağlıklı Hem de Lezzetli Ekmeğin Sırrı!

FLAŞ FLAŞ! Bandırma’da Görülmemiş Sel Felaketi!