in

ŞaşkınŞaşkın

Talat Bulut’tan Şevval Sam’a Mesaj mı Var?

Talat Bulut’tan Şevval Sam’a Mesaj mı Var? Talat Bulut’un taciz iddialarıyla ilgili Şevval Sam’ın açıklamaları gündeme oturmuştu o zamanlar. Tacize uğrayam insanın yanında olmak tabiki hepimizin insanlık görevi ama Şevval Sam’ın, tacize uğrayan kızın yanında olması çok normal ama Talat Bulut ile ilgili söyledikleri, biraz daha düşmancaydı. Eğer Talat Bulut tacizci ise, düşmanca olması da normal ama devam eden bir hukuk süreci var. Ama ekip arkadaşını, böyle bir durumda onunla set dışında hiç bir tanışıklığımız yoktur diyerek söyledikleri hepimizi şaşırtmıştı ama Talat Bulut’a olan kızgınlığımızdan onu görememiştik o zamanlar.

Önceki akşam Şevval Sam’ın Bodrum Antik Tiyatro’daki “Müzeyyen” isimli müzikaldeki sahnesinden sonrra Talat Bulu ile ilgili açıklamaları yine aynı yöndeydi. Hürriyet gazetesindeki habere göre Şevval Sam’a Talat Bulut ile ilgili sorular sorulduğunda Şevval Sam’ın cevabı: “Biz işimizin bir şekilde başındayız. Bu işin başlamasını bekleyen kocaman bir ekip var. Tabiki bazı rahatsızlıklarımız var ve bunu da gerekli yerlere bildirdik. Hepimizin sözleşmesi var ve sorumlu olduğumuz kocaman bir ekip var. Gerçek anlamda bu konunun vicdanlarda aklanacağı günü bekliyoruz” dedi. Bunun üzerine bir muhabirin sonuçta beraber çalışacaksınız demesi üzerine Şevval Sam “maalesef” dedi.

Bunun üzerine Talat Bulut kendi instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Herkeste aynı merak uyandı “acaba Taha Bulut’tan Şevval Sam’a mesaj mı var?”

Merhaba Can’lar !gidenler güle güle ,kalan dostlar yüzümüz hep gülsün. @alirizahuseyinalbayrak Ekranı sağa kaydırın lütfen

23.6k Likes, 1,282 Comments – Talat Bulutt (@talatbulutt) on Instagram: “Merhaba Can’lar !gidenler güle güle ,kalan dostlar yüzümüz hep gülsün. @alirizahuseyinalbayrak…”

Merakla mahkemenin sonucunu bekliyoruz. Bu kadar topluma mal olmuş bir mahkeme umarız çok uzamaz ve çabucak sonuçlanır…

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Oje Nasıl Sürülür?

Bu Gün Günlerden Sakarya Meydan Muharebesi!