in

AlkışAlkış

Tanıdığım Hemen Hemen Herkesten Çok Daha Kaliteli Yaşıyor!

Tekrar Tekrar İzlemek İsteyeceğiniz Bir Yaşam Hikayesi

Tanıdığım Hemen Hemen Herkesten Çok Daha Kaliteli Yaşıyor! Başlığı bir tweetten aldık ama bu videoya konulabilecek daha güzel bir başlık yok! O gönlünün güzelliği, zerafeti, asaleti o kadar doğal ki çok etkiliyor bizleri.. Afife Küçükbenli’nin yaşadığı hayat büyük şehirlerde yaşayan herkesin hayali.. Hem de üretimin çok da zor olmadığını gösteriyor bizlere..

Bu videonun kısa kesitinden sonra merak edip araştırdık. Videonun tamamına eriştik. Bu videodan alacağımız o kadar çok şey var ki… Üretim yapamıyoruz diyenlere de ders nitelğinde. Bir yerlerden, birilerinden, bir şeyler beklemek yerine, elini taşın altına koyan bir kadın o! Keşke seminerler düzenlese de gidip dinlesek. Tecrübe konuşuyor. Diyor ki boşa vakit geçireceğinize herkes bir fidan dikse belki biz de yeşereceğiz diyor.. 60 yaşında ama kendini 30 yaşında hissediyor. Bizler ise büyük şehirlerde 30 yaşındayız 60 yaşında hissediyoruz..

Gelin Afife Küçükbenli’ye kulak verelim! Kulak verelim ki bizim elimizden ne geliyor ona bakalım.. Sonra da üzerimize düşeni yapalım!

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Dikkat Dikkat Eğleneceğim Derken Arkadaş Kurbanı Olma!

Topluluk Önünde Konuşmayı Kolaylaştıracak Bir Yöntem Var mı Acaba?