in

AşkAşk

Tatil Bitti Ve İşler Bizi Bekler Peki Ne Kadar Hazırız?

Tatil Bitti Ve İşler Bizi Bekler Peki Ne Kadar Hazırız? Tatil boyunca her sabah erkenden kalkıp, of neden tatil günleri uyuyamıyorum ki diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Ama tam tatil bitti geç saatlere kadar uyumaya başladık o da ne e yarın pazartesi ben nasıl uyanacağım stresi başladı şimdi de. Çünkü tatili uzatmak için adeta geceleri bile uyumuyorduk ki şimdi erken yatıp erken kalkmamız gerekiyor ki işte de verimli olalım. E peki nasıl kalkacağız. Tabiki çalar saatlerle.

Oha diyorum youtube kanalı bizlerle en ilginç 17 saati paylaşmış. Keşke bunlara nasıl sahip olacağımızı da yazsaymıi. 🙁 Acil lazım yarın sabah iş başı yapacağız :(.

Hadi saat çaldı kalktık. Güzelce bir kahvaltı yaptık. İşe de vardık. E ben ne iş yapıyordum şimdi, gitmeden önce nerede kalmıştık ile vakit kaybetmek size stres yaratacaktır o yüzden bir gece önceden ertesi gün yapacağınız işleri planlarsanız daha verimli ve stressiz bir gün geçirmiş olursunuz.

Pazartesi sendromu mu? Kim takar pazartesi sendromunu? Zaten sevdiğiniz işi yapıyorsunuz. Eğer “hayır zorunlu olarak çalışıyorum” diyorsanız da ya sevdiğiniz işi yapabilmek için bir yol bulun ya da yaptığınız işi sevmeye çalışın! Çünkü iş bulmak bu zaman da çok da kolay değil. Çok şükür ki bir işiniz var!

Bir gece önceden ne giyeceğinizi de ayarlarsanız, hatta pazartesi akşamı için rahatlamalık küçük bir de plan yaparsanız oh değmeyin keyfinize..

Hadi bu tatil dönüşü kendinizi daha iyi hissedin. Böylelikle tatilden dönme bunalımınızı daha kolay atlatabileceksiniz.

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

İddia Ediyoruz Bu Video Nefeslerinizi Kesecek!

Ünlü Oyuncu Evlendi ve Geceye Yine O Dans Damga Vurdu!