in

Tatile Gidemeyen Kadın Psikolojisi! Bu Psikolojiyi Anlaman Gerek!

Tatile Gidemeyen Kadın Psikolojisi! Bu Psikolojiyi Anlaman Gerek!

Yaz geldiğinde insanlar tatile çıkar. Tatil için en çok tercih edilen yerlerin Başında deniz var. Yaz sıcakları ister istemez deniz tatili yapmaya zorlar. Erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilmek için tatil planları erkenden yapılır. Aile ekonomisini kökten bozmayacak şekilde bütçeler ayarlanır. Bütün bunlara rağmen giden var gidemeyen var. Bir yakını, tanıdığı veya komşusu tatile giderken gidemeyen kadının psikolojisini anlamak gerekir. O kadın ne yapar ne eder yine de tatile gitmedi dedirtmez. Çünkü bu bir itibar meselesidir. İtibarını ayaklar altına aldırtmaz 🙂

Yasemin SAKALLIOĞLU bu durumu en iyi anlayanlardan. O kadar iyi anlıyor ki tatile gidemeyen bir kadının psikolojisini inanılmaz güzellikte ortaya koymuş. yasemoz88 hesabında yayınladığı bu paylaşımı mutlaka izleyin. Bakın bu psikolojiyi ne kadar güzel ifade etmiş.

Tatile çıkamayan kadın psikolojisi? #tatil#yaz

401.2k Likes, 22.1k Comments – Yasemin Sakallıoğlu (@yasemoz88) on Instagram: “Tatile çıkamayan kadın psikolojisi? #tatil#yaz”

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

blank

1988 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.63 cm ve Burcu Boğa’dır. Yasemin Sakallıoğlu baba tarafından Sakarya, anne tarafından ise Rize‘lidir. İstanbul Beykoz’da yaşamaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Yasemin Sakallıoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmiş başarılı bir oyuncudur. Yaptığı paylaşımların başarısı sebebiyle kısa sürede yüksek bir takipçi kitlesine ulaşmıştır.

Yasemin Sakallıoğlu’nun televizyon dünyasına girişi;

Rizeli internet fenomeni Yasemin özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ilgi çekmiştir. Bu sayede televizyon dünyasının da dikkatini çekmeyi başaran Yasemin televizyon dünyasına adım atmıştır.

blank

Youtube videoları çekmede önce bankacılık ve sigortacılık gibi meslekler ile ilgilenmiştir. Annesinin taklidini yaparken çekilen videosu Youtube sitesine eklendikten 4 gün sonra televizyonlarda ana haberlere çıkmaya başlamıştır. Videosu Doğru koca nasıl seçilir başlığı ile yayınlanmıştır. Sabah kalktığında kendisini ATV sabah haberlerinde görünce şaşırmıştır.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Takipçi Sayısı

Günümüzde ise instagram hesabında 2.8 Milyon takipçi sayısı, 5.6 milyon youtube abonesi bulunmaktadır. Yasemin’in idolü ise oyuncu Perran Kutman’dır. Evinde usta oyuncunun kara kalemle çizilmiş bir resminin olduğunu belirtmiştir.

blank

Yasemin Sakallıoğlu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve jet sosyete dizisinde oynamaktadır. Televizyon dünyasına adım atmış olsa da sosyal medya üzerinden takipçilerine sürpriz paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Sosyalpopi olarak Yasemin Sakallıoğlu’nun gelecekte daha başarılı işlere imza atacağına inanıyoruz.

Puan ver

blank

Milyoner Koca Nasıl Bulunur Dersleri Almak İsteyenler Buraya!!

blank

1-7 Temmuzda Bizi Neler Bekliyor? Hadi Gelin Astrolojiye Kulak Verelim.