in

AşkAşk

Tatlı Krizini Atlatmak İçin Diyetisyenden Sağlıklı ve Kolay Tatlı Tarifi.

Tatlı Krizini Atlatmak İçin Diyetisyenden Sağlıklı ve Kolay Tatlı Tarifi.

Şekerin zararlarını bilmeyenimiz kalmadı. Uzmanlar şeker için zehir tabirini kullanıyor. Şekerin uyuşturucu gibi bağımlılık yaptığı söyleniyor.

Tatlıyı sevmeyen olmaz diye düşünüyoruz. Tatlı krizi yüzünden yemeklerden sonra tatlı yemek bir alışkanlık halinde dönüşmüş durumda. Gittiğiniz restoranda, yemekten sonra tatlı alır mıydınız? sorusuyla karşılaşırsınız. Misafir olduğunuz evin sahibi yemekten sonra tatlı ikram etmezse bunun bir eksiklik olduğunu düşünürsünüz. Tatlı hayatımızın içerisine olmazsa olmaz bir gıda olarak girmiş durumda. Tatlı hem sağlığımızı bozmakta, hem de kilo almamıza sebep olmakta. Tatlı yapımında kullanılan üç zehirden biri şeker diğer un. Endüstriyel tatlıların içerisinde ayrıca kimyasallar var. Uzmanlar sağlıklı yaşam için tatlıdan uzak durmamızı öneriyor. Tatlı yemek bir damak zevki olduğu kadar, tatlı krizinin giderilmesi için sağlıklı tarifler kullanabiliriz.

https://www.instagram.com/p/B1rIReuAglr/

Diyetisyen Merve Sayın tatlı krizinizi atlatmak için instagram hesabında sağlıklı ve kolay bir tatlı tarifi yayınlamış. Tatlıda yapımında kullanılan malzemeler tarifi sağlıklı hale getirmiş. Çok güzel bir tatlı tarifi, denemenizi öneririz.

1 Haftada 5 Kilo Nasıl Verilir’in En Sağlıklı Cevabı Bu Videoda!

Puan ver

Güldür Güldür Show Naime Karakterinin En Komik Sahneleri.

Güldür Güldür Show Naime Karakterinin En Komik Sahneleri.

Nüfusu Giderek Artan Şehirlerin Sorunlarını Çözen Altı Akıllı Çözüm.