in

KomikKomik

The Post Kanalının 2019 Yılında Yaptığı En İyi Şakalar.

Bu Şakalar Gülme Garantili.

TÜRKİYE’DE YAPILAN EN İYİ ŞAKALAR 2019

Bu sene içerisinde yapmış olduğumuz onlarca riskli şakanın en güzel anlarını sizler için derledik. Sırtınızı yaslayın ve Türkiye’de yapılmış yüzde yüz kurgusuz şaka keyfinin seyrini sürün. İyi seyirler.

THE POST KANALIhttps://www.youtube.com/watch?v=6SA0IaD1zWc

Youtuber Emirhan Özhan ürettiği içerikleri The Post isimli kanalında yayınlıyor. Ağırlıklı olarak şaka ve sosyal deney videoları yayınlıyor.

The Post kanalının bugüne kadar yaptığı şaka videolarının komik anları bu videoda bir araya getirilmiş.

Türkiye’de bazı konularda şaka yapmak büyük risk içeriyor. Emirhan Özhan kurgusuz bir şekilde gerçekleştirdiği şakaları başarıyla sonuçlandırmasına rağmen bir çok şaka çekiminde zor anlar yaşamış bir youtuber. Şakanın dozunu iyi ayarlamak ve büyük bir riske girmeden sonuçlandırmak gerekiyor. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşma riski bulunmakta.

Hassas konularda şaka yapmak hem cesaret hem de iyi bir duygusal zeka gerektirir. Şaka yapılan insanın psikolojisinde meydana gelen değişimi iyi anlamak ve şakayı zamanında sonlandırmak gerekir.

Emirhan Özhan yaptığı şakaları nereye kadar devam ettirmesi ve sonuçlandırması gerektiğini bilen, iyi bir tecrübeye sahip bir youtuber.

2019 yılında çekmiş olduğu tamamen doğal şakalarına ait en iyi bölümleri bir araya getirerek eğlenmenizi sağlayan çok güzel bir derleme video hazırlamış.

Gülme garantili bu videoyu izlemenizi öneririz.

Erkek ve Kız Kardeş Arasında Yapılmış Yirmi Üç İlginç Şaka.

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Beklenen Fırtına Gerçekleşti! Bir milyon Kişi Şehri Terk Etmeli

Tarfik Kazası

Acun Ilıcalı Trafik Kazası Geçirdi! Sağlık Durumu Hakkında Gelişmeler