in

TikTok Uğruna Babasının Sinirlerini Bozdu!

TikTok Uğruna Babasının Sinirlerini Bozdu!

Sosyal medya inanılmaz bir yarış pistine döndü. Tiktok bunlardan biri. İlgi çekerek takipçi sayısını arttırmak isteyenler en olmadık çekimler yapmaya çalışıyor. Bu yüzden herkes en tehlikeli, en komik, en çarpıcı anları video haline dönüştürmeye çalışıyor. Bunları yapabilmek için önceden iyi bir plan yapmak, iyi hazırlanmak gerekir.

Tiktok komik, eğlenceli, eğitici kısa videoların yayınlandığı bir mecra. Gençler kadar yaşlı insanlar da Tiktok’u sevdi.

Tiktok takipçi sayısını artırmayı kafaya koymuş olan kız, babası dizi izlerken almış olduğu yeni pantolonla ilgili sorular sorarak dikkatini dağıtmaya çalışıyor. Pür dikkat dizi izleyen baba ise dikkatini dağıtan ve diziyi izlemesine engel olan kızına kısa cevaplar vererek konuyu kapatmak istiyor. Bu olayları gizlice kameraya kaydeden kız ısrarla ve yüksek sesle sorularına devam edince baba ısrarlar sebebiyle doğal olarak sinirleniyor. TikTok takipçisini artırmak için babasının sinirlerini bozdu fakat takipçi sayısını artırdı mı bilmiyoruz. Tatlıya bağlanan baba kız kavgasını tebessüm ederek izleyeceksiniz.

BABA KIZ KAVGASI (en tatlı kavga?)

BABA KIZ KAVGASI (en tatlı kavga?)

Tiktok’un popüler hale gelmesinde hızlı ve kolay bir şekilde paylaşım yapılabilmesidir. Kolay kullanılması sebebiyle her yaştan insanın ilgi odağı haline geldi. Bir diğer özellik ise sosyal medya akımları; kategoriler akımlara göre sıralandığı için konusu aynı olan paylaşımları bir yerde bulmak kolaylaşıyor. Akımlar belli bir süre popülerliğini koruyor ve yeni bir akım çıktığında etkisini kaybediyor. Sosyal medya’da işini iyi yapanlar olduğu gibi özen göstermeyenler de oluyor.

Başak Karahan Anne ve Babasından özür diledi

Puan ver

ankara-ayagini-denk-alsin-cikisinin-sahibi-mersinli-vatandastan-carpici-aciklamalar

Ankara Ayağını Denk Alsın Çıkışının Sahibi Mersinli Vatandaştan Çarpıcı Açıklamalar.

blank

Türkiye’nin Gerçek Kahvaltılıkları Yarışıyor!