in

ŞaşkınŞaşkın

Türk Yazılımcılar Ne Kadar Kazanıyor.

Yazılımcılar Kaç Para Kazanıyor?

Para Nerede?’de bu hafta yazılımcıların kaç para kazandıklarını inceliyoruz. Videolarımız kaçırmamak için abone olun! : https://goo.gl/sMzk1Z Umut Seven: https://linkedin.com/in/umut-seven-03a459107 https://github.com/umutseven92 Fatih Erikli: https://instagram.com/fatiherikli Hepimiz farklı mesleklerden insanların kaç para kazandıklarını merak etmişizdir. Para Nerede kanalında farklı mesleklerden insanlarla konuşuyor ve “Kaç para kazanıyorlar?” sorusuna cevap arıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=AMr2WNVRPKs

Yazılım sektörü dünyanın en çok para kazandıran sektörü. Tabi bütün yazılımlar beklendiği kadar kazandırmayabilir. Bir uygulamanın başarılı olabilmesi için kaliteli geliştirilmesi gerekmektedir.

Günümüzün en popüler uygulamaları yapay zeka üzerine geliştiriliyor. Geleceğin yazılımları daha akıllı, karmaşık sorunları hızlı bir şekilde çözme ve öğrenebilme yeteneğine sahip.

Yazılım sektöründe iyi paralar kazanabilmeniz kendinizi geliştirmenize bağlı. Yeni yazılımcı, junior yazılımcı ve senior yazılımcıların ücretleri birbirinden çok farklı. Kendinizi geliştirdiğiniz sürece iyi paralar kazanabilirsiniz.

Yazılım geliştiricisi olarak ne kadar kazanırım diye merak ediyorsanız videoyu izlemenizi öneririz.

Puan ver

blank

Emre Durmuş’un Muhteşem Norveç Tatili.

blank

YAPYAP Kanalından, Borudan Ne Çıkarsa Şansıma Konulu Eğlenceli Oyun