in ,

ŞaşkınŞaşkın

Türkiye’nin En Çılgın Youtube Kanalı : Havuzun Altında, Çamaşır Leğeninin İçinde 9 Saat Yaşam Mücadelesi.

HAVUZUN ALTINDA 24 SAAT YAŞAMAK!!

HAVUZUN ALTINDA 24 SAAT YAŞAMAK!! videomuz sizlerle. Arkadaşlar bugün Antalya IC Hotels Airport havuzlarında çektiğimiz videoda suyun altına yaptığımız hava tünelinde bir gün geçirmeye çalıştık. Çok keyifli bir o kadar eğlenceli bir video oldu. İyi seyirler. Fester Abdü https://www.instagram.com/delimine İrtibat & İşbirliği: Türkiyenin En Çılgın YouTube Kanalı delimine@creatorstation.com

Türkiye’nin en çılgın Youtube Kanalı Deli Mi Ne? Bir çılgınlığa imza atarak Oksijen tüpü olmadan, çamaşır leğeninin içinde, Havuzun Altında 9 Saat yaşam mücadelesi verdi.

Ne gibi risklerle karşılaşacağını bilmeyen Deli Mi Ne ekibi yaşanabilecek risklere rağmen cesaretle deneyi gerçekleştirmiş. Kurdukları ilginç düzenekle dışarıdan hava pompasıyla havuzun altında bulunan çamaşır sepetine hava pompalayarak içinde nefes almaya çalışan Ali Abdülselam Yılmaz’ın 24 saat geçirmesi için uğraşmışlar. Olumsuz şartlar sebebiyle 9 saat sonra deney sonlandırılmış. Gerçekleştirilen deney sırasında ilginç olaylar yaşanmış. Bu deneyi siz olsanız gerçekleştirir misiniz?

Puan ver

blank

Teknik Nefes Alıp Verme Yöntemi: Faydalarına İnanamadık!

blank

Asya’nın Yeni Gücü: Afganistan Nasıl Zenginleşiyor?