in ,

Türkiye’nin En Çok İzlenen Mikrofonu Sarı Mikrofon Kanalı Ve Sarı Mikrofon’un Son Videosu.

Türkiye’nin En Çok İzlenen Mikrofonu Sarı Mikrofon Kanalı Nedir? Sarı Mikrofon’un Son Videosu.

Sarı Mikrofon

Sarı Mikrofon Türkiye’nin en çok izlenen MİKROFONU ! www.sarimikrofon.com.tr

Sarı Mikrofon Hakkında:

Sarı mikrofon Kanalı hakkında ki bilgilere http://www.sarimikrofon.com.tr web sitesinden ulaştık. Hakkında bölümünde verilen bilgilere göre:

Sarı Mikrofon ilk olarak 2009 yılında yayın hayatına başlamıştır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde haftalık olarak eğlence,bilim,sanat alanlarında yaratıcı sorular üretip , sokağın nabzını tutan ekibimiz , sokak röportajı alanında üretimin tüm kademelerinden genç, tecrübeli ve yaratıcı profesyonellerin bir araya gelmesiyle kuruldu.

Her hafta farklı bir konuyla sokağa çıkan ekibimiz , Türkiye’de sosyal medyada birçok fenomenin çıkış kaynağı oldu.Instagram , Facebook , Youtube , Twitter alanlarında toplamda 20 milyon takipçiye ulaşan sayfaların beslendiği Sarı Mikrofon , yaptığı çalışmalarla gündem olmaya devam ediyor.Haftalık olarak aktif 5 Milyon sosyal medya kullancısına hitap ediyor.

Daima yarına odaklanan Sarı Mikrofon,yaratıcı sokak röportajı alanında imajını güçlendirmek isteyen firmaların profesyonel çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

http://www.sarimikrofon.com.tr

Sarı Mikrofon İlgiyle takip ettiğimiz bir kanal.

Sarı mikrofon sokak röportajlarıyla insanların farkındalık seviyesini ölçen ve bunu yaparken toplumun sosyolojik durumunu analiz eden bir kanal. Objektif bir yaklaşımla hazırladıkları videolarını beğenerek izlemekteyiz.

Mikrofon uzatılan yurdum insanının sorulara verdiği cevaplar, eğitim sistemimizin içler acısı durumunu, okumayan ve öğrenmeyen bir toplum olmaya doğru hızla ilerlediğimizi gösteriyor.

Sarı Mikrofon Kanalının Takipçi Sayısı

Sarı Mikrofon kanalının Youtube hesabı 200 bine yakın, instagram hesabı ise 600 binin üzerinde takipçi sayısına sahip. Sarı mikrofonu ülkemizle ilgili gerçekleri sokakta uzatılan mikrofon sayesinde öğrenebilmeniz için takip etmenizi öneririz.

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Zihinsel Yaşınız Kaç Biliyor musunuz? Bu Test Zihinsel Yaşınızı Ölçüyor.

Avengers Endgame Filmiyle İlgili Sandığınızdan Çok Daha Önemli Olan 10 An!