in

Uluslararası Kedi Günü İle İlgili En Popüler 10 Paylaşım

Uluslararası kedi günü diye bir gün varmış. İyi ki twitter var. Yoksa nereden bilecektik kedi günü olduğunu.. Akşama kadar kedi videoları izlemekle olmuyor bu iş. Kedilerin de bir günü olmalı. Gerçi bizler kedileri bir gün değil her gün anıyor ama.. 🙂 Çünkü çok sevimliler.. Hayvan seven de sevmeyen de kesi videosu izleyip gvakit geçiriyor. 🙂 Yani onlara çok şey borçluyuz..

1. Vodafone Parktaki bu sevimli kedi ile başlayalım paylaşımlara.. Vodafone Park unutmamış, e biz de kutlayalım.. Kedinin hikayesini unutanlar için paylaşımın yorumlarında hatırlatmalar mevcut.

Mesela:

2. Biz ikna olduk 🙂 Kedi günün kutlu olsun kedicik! 🙂

3. Teşekkürler Vodafone duyarlı yaklaşımın için!

4. 2002 yılından beri kutlanıyormuş peki Türkiye’de bu konuyla ilgili kutlamalar yapılıyor mu? Yalnız videoyu kim hazırladıysa ellerine sağlık, çok güzel video olmuş 🙂

5. Acaba Türkiye’de kutlamalar var mı diye sorarken karşımıza çıktı bile! Siz de onlar için bir kutu kedi maması alıp onları mutlu edebilirsiniz..

6. Ne güzel etkinlikler…

7. Markalar, reklamlarını yapıyorlar bu şekilde ama bir yandan da duyarlılık aşılıyorlar! Keşke tüm reklamlar böyle olsa…

8. Onlar da kendi aralarında pa(r)tiliyorlardır..

9. E biz de destek verelim o zaman… Haydi buyurun…

10. Kedi sevmek mantıkla açıklanabilir bir şey değil zaten.. Sadece severiz…

Madem bu gün kediler günü biz de kendi etkinliğimizi kendimiz yapalım. Kediler için kapının önüne pilastik bir kapta su koyalım. Çok basit ve masrafsız.. Ve vicdanen çok mutlu edecek bir eylem!

Puan ver

Mülakatlarda ve İş Toplantılarında Nasıl Giyinmeli?

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’ten Haber Var !