in

üzgünüzgün

Demet Akalın Boşanıyor Peki Boşanma Sebebi ve Yaşananlar Neler?

Demet Akalın boşanıyor! Peki boşanma sebebi ve yaşananlar neler? Ünlü popçu boşanıyor mu? Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın’ın, sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan dolayı acaba boşanıyorlar mı sorusunu sordurdu takipçilerine. İnstagram’daki fotoğraflar silinmiş, Demet Akalın Kurt olan ismi Demet Akalın olarak değiştirilmiş. Yani ayrılığın gerekleri yerine getirilmiş gibi. Umarız ayrılmazlar. Biz çok sevmiştik bu çifti. Hatta çok benimsemiştik. Okan Kurt, eniştemizdi artık. Ama boşandılarsa da Demet Akalın’ın vardır bir bildiği… Şimdi bizi bu düşünceye sevk eden sosyal medya paylaşımlarına göz atalım..

İnstagramdaki soy ismin değiştiğinin göstergesi…

Ibrahim Tatlises arar… sen bu sarkiyi ne hos okumussun der ve bu pazar da guzel morallle biter☺️??

42.2k Likes, 1 Comments – DEMET AKALIN (@demetakalin) on Instagram: “Ibrahim Tatlises arar… sen bu sarkiyi ne hos okumussun der ve bu pazar da guzel morallle biter☺️??”

Daha önceden haberlerden duyuyorduk Okan Kurt’un işlerindeki sıkıntıları ama gerçekmiş demekki. Evine haciz geldiği için boşanma kısmı magazinsel olabilir..

Biz Demet Akalın’ın, Okan Kurt’un resimlerini sildiğini gördük ama takip etmeyi bıraktığını görmemiştik. Boşanma davası bu gün görülecekmiş. Gerçekten şaşırdığımız bir haber oldu..

DEMET AKALIN OKAN KURT’u SİLDİ Demet Akalın ile Okan Kurt’un boşanma davası bugün görülecek. 16:00’da Beykoz Adliyesi’nde görülecek dava öncesi Demet Akalın, Okan Kurt’u sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Akalın, ayrıca eşiyle olan fotoğraflarını da sayfasından kaldırdı. #demetakalin #okankurt

2,475 Likes, 244 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “DEMET AKALIN OKAN KURT’u SİLDİ Demet Akalın ile Okan Kurt’un boşanma davası bugün görülecek….”

Twitter’da gazetelerde bu durum yayılmış bile..

Boşanma davasının sebebi kesinlikle kocası sıkıntıya girdi de Demet Akalın da onu boşadı değil aslında. Çocuğunun geleceği için bunları yapıyor olabilir.. Evlerine haciz gelmesi oldukça üzücü bir konu..

BOŞANIYORLAR ? Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık kararı aldı.Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt’un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz’daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. ✔️Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. ✔️Daha önce ‘evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık’ diyen Demet Akalın, son yaşanan gelişmenin ardından Okan Kurt’tan boşanma kararı aldı.?Çiftin davası bugün Beykoz Adliyesi’nde görülecek… (Hürriyet) #demetakalin .

2,814 Likes, 398 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “BOŞANIYORLAR ? Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık…”

Ali Eyüboğlu doğru söylemiş.. Bu borç Demet Akalın’ın değil!

Demet Akalın’a Ali Eyüboğlu’ndan destek! Demet Akalın eşi Okan Kurt’un borçları sebebiyle dün evine yapılan hacizi Ali Eyüboğlu “adil değil” yazarak destek oldu.

2,173 Likes, 67 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “Demet Akalın’a Ali Eyüboğlu’ndan destek! Demet Akalın eşi Okan Kurt’un borçları sebebiyle dün evine…”

Katılmamak elde değil!

Aşka olan inancımızdınız siz bizim!

Hürriyet gazetesinin haberine göre,

Demet Akalın’ın evinden haczedilen eşyaların listesi

Bilal Özcan, başka bir açıdan bakmış. Doğru olabilir.

View this post on Instagram

⭐Okan Kurt’tan “Boşanalım sana zarar gelmesin” teklifi ?Demet Akalın ile Okan Kurt’un boşanma kararları herkesi çok şaşırttı. Sabah saatlerinde herkes güne bu boşanma haberiyle başlarken ?2. Sayfa programında boşanma isteğinin Okan Kurt'tan geldiği iddia edildi. 2. Sayfa programında boşanma teklifinin Okan Kurt'tan geldiği iddia edildi. Ancak magazin kulislerinde boşanmayı isteyenin Demet Akalın olduğu konuşuluyor. ?Demet Akalın ile Okan Kurt'un boşanma duruşması bugün 16:00'da Beykoz Adliyesi'nde görülecek. Dava öncesi Demet Akalın, Okan Kurt'u sosyal medyada takipten çıkardı. Ayrıca Kurt'la olan fotoğraflarını da sayfasından kaldırdı. ✔️BU NOKTAYA NASIL GELİNDİ? ?Okan Kurt'un babası ve kardeşiyle yürüttüğü baba şirketinin işleri 6 ay önce bozulmaya başladı. Ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında halılar, müzik seti, televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. ✔️"OKAN KURT EVİNİN BİR ODASINI OFİS OLARAK GÖSTERMİŞ!" ?Haciz işleminin ardından bu sabah Demet Akalın ile Okan Kurt'un boşanacağı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. ?teve 2'de yayınlanan 2. Sayfa'da ise ilginç bir iddia ortaya atıldı. Programda Okan Kurt'un evin bir odasını ofis olarak gösterdiği ve bu nedenle eve haciz geldiği iddia edildi. #Demetakalın . . . . #okankurt #demetakalin #okankurt #boşanma #haber #gündem #medya #cagatayulusoy #ünlüler #ysl #reklam #haciz #ayakkabi #evlilik #butik #istanbullugelin #aslienver #muratboz #fahriyeevcen #like4like #likeforfollow #followforfollow #followback #begeni #takip #kendalljenner #ufaktefekcinayetler #zara #magazin #gigihadid

A post shared by Gazeteci ? Bilal Özcan (@bilalozcannofficial) on

Biz üzüldük.. Umarız ikisi için de hayırlı olur ve kızları bu durumdan hiç etkilenmeden atlatır bu süreci..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Eltinizden Ve Görümcenizden Beklediğiniz Özellikler Nelerdir?

ŞOK! ŞOK! Kartvizitli Cenaze Ağlama Ekibi