in

Ünlü Şarkıcı Bu Gün Evleniyor!

Ünlü şarkıcı bu gün evleniyor. Bu gün Bengü altın çağının altın gününü yaşıyor olabilir. Çünkü Bengü bu gün evleniyor! Altın çağı albümü ile ilgili verdiği bu röportajda evliliğinden bakın nasıl bahsediyor;

22 Temmuz da bahsettiği düğünü bu gün gerçekleşiyor. İşte gelin alma seromonisi..

Gelini almaya geldiler? #bengüselimwedding ?: @ssvisualmaker

79k Likes, 805 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “Gelini almaya geldiler? #bengüselimwedding ?: @ssvisualmaker”

Düğünden önce yapılan kına gecesinin videosu hazırlanmış.

#Repost @sadievents with @get_. ❤️???Anlatırken kelimelerin yetersiz kaldığı ,mutluluk gözyaşlarımızın boğazımıza düğümlendiği aylardır hayalini kurduğumuz işte bu muhteşem günümüz??#bengügelininkınası #anlamıçokbüyük ❤️ @benguofficial ❤️❤️❤️@sadievents @viventproduction @staraswedding @eminertugrulofficial @ozgultuncerofficial @abayproject @kurabiyemerkezi @ozdenkina @muratkosemeci @ultratechnicalac

41.3k Likes, 6 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “#Repost @sadievents with @get_. ❤️???Anlatırken kelimelerin yetersiz kaldığı ,mutluluk…”

Bengü’nün mutluluğu gözlerinden okunuyor. Muhtemelen çok da özendiği güzel bir kona gecesi olmuş. Günlerce haberi yapıldı bu kına gecesinin. Ama inanın değmiş belli ki.

Bakalım bu akşam düğün nasıl olacak? Heyecanla bekliyoruz. Kına gecesi böyle olmuşsa düğün kim bilir nasıl olur? Beklentimizi yükselttin Bengü. 🙂

Kına gecesinde damat gelinin yanına gelir ve o anlar yaşanır.

?? #bengügelininkınası

113.9k Likes, 1,295 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “?? #bengügelininkınası”

Kına gecesinin olmazsa olmazı.. Hem ağlarım hem giderimm..

Ben 18 yaşımda üniversite okumak için uçmuştum yuvadan…Annem sevdiğim kuru köftelerini, yanıma almamı istediği öğretilerini , özenle büyüttüğü kızını hep bi uğurladı…Ağlamadık hiç…Ben de; o da…Ta ki bugüne kadar…Bugün kınam yakılıyordu; “bi yere gitmiyorum ki anne” dedim…Ben boğazımda sabahtan beri düğümlenen o hıçkırığı anneme sarılınca çıkarttım…Başka bi duyguymuş…Annem çok seviyorum seni❤️?

125.5k Likes, 581 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “Ben 18 yaşımda üniversite okumak için uçmuştum yuvadan…Annem sevdiğim kuru köftelerini, yanıma…”

Daha nasıl anlatsınlar ki bu büyük aşkı?

Nasıl bir telaş size anlatamam…Kalpler çok sevince heyecan da daha büyük oluyor….???? ?? #düğünümüzvar

63k Likes, 554 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “Nasıl bir telaş size anlatamam…Kalpler çok sevince heyecan da daha büyük oluyor….???? ??…”

İsteme ve nişan törenine ait bu videoda bu yazının bir parçası olmalıydı. Paylaşmazsak olmazdı 🙂

Tam bir ay önce bugün, en mutlu günümüzü, izlemeye doyamadıgımız tatlı mı tatlı bir film haline getiren @ssvisualmaker ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler? 5.05.2018 #benguselimengagement

36.1k Likes, 72 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “Tam bir ay önce bugün, en mutlu günümüzü, izlemeye doyamadıgımız tatlı mı tatlı bir film haline…”

Doğum gününde aldığı evlenme teklifini böyle paylaşmıştı. İlişkilerinde de bir seneleri dolmuştu o gün.

Doğduğum günde; birinci senemizde “evet” dedim…Bir ömür seninle ne güzel olacak♥️?♥️

82k Likes, 1,428 Comments – Bengu (@benguofficial) on Instagram: “Doğduğum günde; birinci senemizde “evet” dedim…Bir ömür seninle ne güzel olacak♥️?♥️”

Çok sevgi dolu bir evlilik olacak gibi.. Ömür boyu mutluluklar dileriz.. Darısı aşka inanan tüm bekarların başına..

Puan ver

Ustalık Gerektiren Kafayı Takmama Sanatı

Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!