in

ŞaşkınŞaşkın

Utangaçlıktan Kurtulmanın 8 Yolu.

UTANGAÇLIKTAN KURTULMAK – UTANGAÇLIK NASIL GEÇER? – KİŞİSEL GELİŞİM VİDEOLARI

Utangaçlık nasıl giderilir? Utangaçlık nasıl yenilir? Sizi engelleyen kelepçelerden kurtulalım mı? Yüz kızarması ve el terlemesi dahil, 8 adımda özgürlük. Utangaçlıktan kurtulma Kanala Abone Ol = http://bit.ly/2AhypAM Discord Sohbet Kanalımız için bu linke tıklayın.


Video Eğitim
kanalı

Utangaç bir yapınız varsa gerçek değeriniz hiç bir zaman hissedilemez.

Utangaçlık değerinizi kırpan, döviz kuru gibi düşüren şey! Bazı insanlar utangaçlıktan doğduğu gibi ölürler. İş görüşmenizi gitmenizi etkiler. Sevdiğiniz kişiye açılmanızı önler. Utangaçlık kodlarınızda ki bug’dır.

Tezgahtar bir sürü malzeme indirdi ayıp olmasın diye küçük bir şey almaya kalkmanız utangaçlıktır. Utangaç insanlar hayatta hep birilerine yaslanır. Başkaları başrol oynar. Kendi hakkını isteyemez.

Neden utanırız?

Utangaçlık hayatınızı olumsuz olarak etkileyen bir durumdur. Utanmanıza sebep olan şeyler gerçekte utanmanızı gerektirmeyen şeylerse bu durumdan kurtulmanız gerekir. Aksi halde gelecekle ilgili atacağınız adımlar ve başarmanızı engeller.

Haluk TATAR tarafından Youtube Video Eğitim kanalında Utangaçlıktan Kurtulmak – Utangaçlık Nasıl Geçer? konulu güzel bir video hazırlanmış.

8 adımda utangaçlıktan kurtulabilirsiniz.

Puan ver

blank

Kadınları Etkileyen 10 Erkek Giyim Tarzı.

blank

Alışverişten Dönen Sahibine Yardım Eden Sevimli Köpek.