in

AşkAşk

Ve Beklenen An! Ünlü Çiftin Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu!

Ve beklenen an! ünlü çiftin çocuklarının cinsiyeti belli oldu!

Bazen hayat o kadar ağır ilerler ki beklersin beklersin beklediğin şey olmaz. Başarılı olmak istersin, aşık olmak istersin, mutlu olmak istersin, zengin olmak istersin… Ama öyle bir döngüye girmişsindir ki hepsi tıkanır. Denediğin işin olmamıştır, aşık olduğun kişi doğru insan değildir.. gibi gibi…

Sonra karşına öyle biri çıkar ki! O’ymuş hayatının puzzle’ında eksik olan parça. O parçayı yerine yerleştirirsin ve resim tamamlanır. Hey şey tıkır tıkır yoluna girer. Ve çok hızlı ilerler… Pat diye aşık olursun, pat diye evlenirsin, pat diye çocuk sahibi olursun.. İşini artık öncesinden daha çok severek yaparsın… Çünkü artık mutlusundur..

E kimden bahsettiğimizi anlamışsınızdır. Alişan, yıllardır ekranlardan takip ettiğimiz müzmin bekarlardan biriydi.. Ekranlarda gördüğümüz kadarıyla hiç bir ilişkisinde dikiş tutturamayan Alişan’ın karşısına Buse Varol çıktı ve yukarıdaki hikaye tıpkı anlatıldığı gibi mutlu sonla bitti. Ki henüz bitmedi. Alişan baba oluyor. Bu gün bebeğin cinsiyeti belli oldu ve Buse Varol bunu kendi hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bakalım neymiş ufaklığın cinsiyeti…

Allah’ıma çok şükür herşey normal ilerliyor?? Erkek annesi olacak olmak beni çok heyecanlandırdı, doğum tarihi de belli oldu aşağı-yukari?? Sağlık durumu da iyiymiş, bugün benim için çok önemliydi, yapılan testlerde herhangi bir sorun olmadı. Ne kadar şükretsem de az…? Doktorumuz @furkankayabasoglu ‘na da çok çok teşekkür ederizz✌? Güzel dileklerde bulunan herkese teşekkürler?

93.3k Likes, 3,407 Comments – Buse Tektaş (@busewarol) on Instagram: “Allah’ıma çok şükür herşey normal ilerliyor?? Erkek annesi olacak olmak beni çok heyecanlandırdı,…”

Biz bebeğe ve annesine sağlıklı bir süreç diliyoruz. Tektaş ailesine (Alişan’ın soy ismi Tektaş=) mutluluklar diliyoruz..

Peki twitterda bu mutlu haber için neler yazılmış!

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Havayolu Şirketlerinde, Uçaklarda Yolculardan Saklanan 10 Sır

Ekranların En Çok İzlenen Yarışması Yeni Sezonda Hangi Sürpriz İsimleri Jüri Koltuğunda Ağarlayacak!