in

Yaşar İpek Seren Serengil’e Şiddet mi Uyguladı?

Yaşar İpek Seren Serengil’e Bebeği Aldırması Konusunda Baskı mı Yaptı?

Magazinde Seren Serengil’i takip edenler bilirler; En büyük hayali anne olmaktır ki daha önceki anne olma ihtimallerinde sonuç hep hüsran olmuştur. Daha önce bir kez ayrılık yaşadığı ünlü şarkıcıdan bu kez anne olacaktı ve hamile kalmıştı. Son günlerde çıkan haberlere göre aslında bebeği baba adayı İpek istemiyormuş ve bebeği aldırmasını istemiş Serengil’den. Bu kadar çok anne olmak isteyen bir kadına bunun için baskı yapmış, şiddet uygulamış. Biz bunların ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz ama konu yargıya taşınmış. Kadına olan şiddetin iyice arttığı bu günlerde böyle haberlerle ünlülerin gündeme gelmesi ayrıca üzücü!!! Göz önünde bulunan insanların örnek olması gerekirken daha da toplumu içinden çıkılmaz bir noktaya getiriyorlar! Ortada bir şiddet var ise susulmamalı! Bu da örnek olmanın başka bir yoludur. Fakat şiddet var mı yok mu henüz bilmiyoruz. Gelin biz iddialara göz atalım.

Yaşar İpek’in her şeyi anlattığını iddia ettiği röportaj ile başlayalım: Seren’e şiddet uyguladı mı, Seren’e çocuk aldırması için baskı yaptı mı her soruyu cevaplıyor. Hatta o kadar özel konulara giriyor ki gerçekten hem şaşırıyoruz hem de üzülüyoruz. Keşke bu noktalara gelmeseydi diye üzülüyoruz. Ama olaylar öyle bir noktaya geldi ki artık geri dönüşü yok ne yazık ki..

Not: Olayların sıralamasına göre videoları sırasıyla ekliyoruz ve konuları değerlendiriyoruz.

Yaşar İpek çıkan ses kaydından sonra açıklama yaptı! – Magazin Burada Özel Röportajı

Seren Serengil ile boşanma aşamasında olan Yaşar İpek “Magazin Burada” Genel Müdürü Ali Çınar’a çok özel açıklamalarda bulundu. Yaşar İpek’in şok itirafları yalnızca “Magazin Burada”da… Haberimizin detaylarını okumak sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://www.magazinburada.net/magazin/seren-serengil-ile-bosanma-noktasina-gelen-yasar-ipekten-gundem-h2379.html Magazin Burada’ya abone ol, Her şeyden haberdar ol!!!

https://www.youtube.com/watch?v=kxH3-WKFod8

Bu röportaj hakkında çok şey söylemek istiyoruz aslında ama takdiri sizlere bırakıyoruz. Unutmayalım ki şiddet yalnızca fiziksel değildir. Küfür ettim çünkü çok sinirlendim haklı bir savunma değildir!

Şimdi de Seren Serengil’in bu röportaj üzerine yaptığı açıklamaları dinleyelim..

Seren Serengil,Yaşar İpek’in suçlamalarına ne yanıt verdi? İlk defa Magazin Burada’da!

Şarkıcı Yaşar İpek’in Magazin Burada’ya verdiği özel röportajdaki iddialara Seren Serengil’den yanıt geldi. Yaşar İpek’in açıklamaları için: https://youtu.be/kxH3-WKFod8 Haberin detaylarını okumak için sitemizi ziyaret edin: https://www.magazinburada.net/magazin/seren-serengil-yasar-ipek-in-iddialarina-yanit-verdi-h2383.html Magazin Burada’ya abone ol , Her şeyden haberdar ol !!!

https://www.youtube.com/watch?v=DV4oo3TKp80

Seren Serengil’in iddiaları çok kuvvetli, sorun çocuk sahibi olmaktan çok ötelere gitmiş. Seren, sen bu adamdan çocuk sahibi olacaksın. Senin bebeğinin babası bu adam olacak. O yüzden çocuğunun babası olduğu için daha dikkatli olmalısın. Babasının kim olduğunu bile çok sonradan öğreniyor. Seren Serengil’in yaptığı açıklamalar çok daha çarpıcı. Ama dayak yedim sevdiğim için sustum da doğru bir savunma değil. Hele ki Seren gibi topluma örnek olacak güçlü bir kadın için böyle bir açıklamayı hiç yakıştıramadık. Bir de madde bağımlısı madem neden ondan evlat sahibi olmak istedin? Bakalım bu işin devamında neler olacak?

Seren Serengil’in iddiaları oldukça şaşırtıcı! Eski eşinin hapse gireceğini iddia ediyor.

https://sosyalpopi.com/seren-serengil-acun-hakkinda-ilk-kez-konustu-bu-gune-kadar-patronu-oldugu-icin-susmak-zorunda-kalmisti/

Puan ver

blank

Stres Anında vücutta meydana Gelen Değişiklikler.

Reynmen’in Milli Takım İçin Söylediği O Marş ve Dahası

Reynmen’in Milli Takım İçin Söylediği O Marş ve Dahası