in

Yeraltı Mağarasında 60 Saat Geçirmek! Korkunç Değil mi?

Yeraltı Mağarasında 60 Saat Geçirmek!

Dalgıçların yaşadığı bu deneyim film gibi. Kısa süren bir film adeta.. Sabır, inanç, mücadele dolu bu hikaye izlerken sinirlerinizin bozulmasına sebep olabilir. Videonun sonunda sinirleriniz yeniden bozulabilir. En azında bizim için öyle oldu. Olumu Bak YouTube kanalının hazırlamış olduğu bu heyecan dolu videoyu bakalım siz de sevecek misiniz? Yeraltı mağarasında 60 saat geçirmek nasıl olurmuş? gelin birlikte izleyelim.

Yemek Yok, Su Yok, Oksijenin Bitmesine Az Kaldı

Bir yeraltı mağarasında kaybolduğunuzu düşünün. Yemeğiniz yok ama sizi uzun süre götürecek kadar su mevcut. Fakat bir sorun var: partneriniz yardım çağırmaya gideli birkaç gün olmasına rağmen geri dönmedi ve soluyacak havanız tükeniyor. Bu, Xisco Gràcia’nın İspanyol mağaralarında verdiği tehlikeli mücadelenin gerçek hikayesi. Gràcia, 56 yaşında bir jeoloji öğretmeni.

https://www.youtube.com/watch?v=AhAoc-QfCA8

Böyle bir deneyimi yaşayabilmek büyük bir cesaret, profesyonellik, sabır ve inanç ister. Hikayemizdeki dalgıçlar yaşadıkları onca olumsuzluğa rağmen inançlarını kaybetmiyorlar ve hayatta kalmayı başarıyorlar. İşin ilginç yanı, ölümle bu kadar burun buruna gelmişken vazgeçmiyorlar. Kurtulduktan sonra hala yer altı mağaralarını keşfetmeye devam ediyorlar.

Aklımıza gelmişken başka bir kahramanlık hikayesini sizinle paylaşmak istedik! İstenince yapılamayacak şey yoktur’a en güzel cevap bu hikayede gizli! https://sosyalpopi.com/baliklarin-da-kolu-yok-dedi-ve-tum-engelleri-asti/

Böyle başarıları okuyunca sizin de hiç kendi kendinize “öff dert ettiğim şeylere bak, insanlar neleri aşıyor” diye kızdığınız oluyor mu? Eğer olmuyorsa olmalı. Zorluklar bizim potansiyelimizi açığa çıkarıyor. Zorluklar yaşamadan potansiyelimizi ortaya çıkarmak için çabalarsak belki çok daha başarılı oluruz. Kendimize bu fırsatı tanıyalım. Haydi kafaya taktığımız gereksiz ne var ise kafamızdan atalım. Atalım ki kafamızın (beynimizin) potansiyelini olumlu yönde kullanalım.

 

Puan ver

çin-işkencesi

Çin İşkencesi Nedir? Orkun Işıtmak Çin İşkencesini Deniyor!

Süper Kupa Finalinde Hangi Youtuber Neden Sahaya Atladı?