in

Yılın Olay Düğünün Perde Arkasında Yaşananlar!

Yılın Olay düğünün perde arkasında yaşananlar! Neler olmuş, neler? Sosyal medyada düğünle ilgili neler paylaşılmış hepsi birazdan bu sayfada.. Olay düğün, Mert Fırat ile İdil Fırat’ın dün akşam gerçekleşen düğünü… Olay olmasının sebebi, İdil Fırat’ın babası Önder Fırat’ın düğüne gelmeyeceğini söylemesi haberinin magazin kulislerinde yer alması. Merakla beklenen soru Önder Fırat düğüne geldi mi konusu da aydınlanmış oldu. Önder Fırat, dün gece kızının düğününe gelmedi. Sezen Aksu da dün akşamki düğüne katılamayanlar arasındaydı. İdil Fırat, babasının düğüne gelememesinin sebebinin sağlık sorunları olduğunu söyledi, tıpkı Sezen Aksu’nun gelememe sebebi gibi. Biz buna inandık mı? Sonuçta dün düğünleri vardı. Ama keyifleri tüm bu olumsuzlukları rağmen iyiydi. Sonuçta bir düğün ve mutlu olmak için evlendiler. Neyse biz düğünün ayrıntılarına geçelim..

Evet dedikleri o an!

İşte İdil Fırat’ın ayaklarını yerden kesen o ilk dansları…

Düğün öncesi böyle bir mesaj yayınlamışlar…

Bunun üzerine bir sürü paylaşım yapıldı… Çok da dinlememiş davetliler 🙂 Ayrıca Yasemin Sakallıoğlu da bu durumu ti’ye alan güzel bir video paylaşmış.. Bizi yine güldürdü bu kız 🙂

Mert Fırat’ın düğününden sonra 25 yaş üstü kızların telefon sohbetleri? #düğün#yaz#tatil

78.6k Likes, 3,594 Comments – Yasemin Sakallıoğlu (@yasemoz88) on Instagram: “Mert Fırat’ın düğününden sonra 25 yaş üstü kızların telefon sohbetleri? #düğün#yaz#tatil”

Nikah alanına gelirken ki heyecanları ve mutlulukları da görülmeye değerdi..

. از مراسم ازدواج مرت و ایدیل (امشب) پستهای دیگر رو هم ببینین ??????❣️ * * * * * * #خرده_جنایتها #جنایتهای_پیش_پا_افتاده #ufaktefekcinayetler #mertfirat #idilfirat #serhanaksak #oyatoksöz #gökçebahadır #merveaksak

333 Likes, 16 Comments – ?? خرده جنایت ها ?? (@ufaktefekcinayetler_iran) on Instagram: “. از مراسم ازدواج مرت و ایدیل (امشب) پستهای دیگر رو هم ببینین ??????❣️ * * * * * * #خرده_جنایتها…”

Ve düğünden renkli anlar… Mert Fırat’ın dizi setinden arkadaşı Gökçe Bahadır’ın Mert Fırat ve İdil Fırat çifti için şarkı söylediği o anlar!

Sen de yaz yaz yaz ? #mertfirat #gokcebahadir #idilfırat #idilmertwedding @mert_firat @gokce.bhdr

29 Likes, 1 Comments – MERT FIRAT ? (@mertfirat__fan) on Instagram: “Sen de yaz yaz yaz ? #mertfirat #gokcebahadir #idilfırat #idilmertwedding @mert_firat @gokce.bhdr”

Medcezir ? #mertfirat #gokcebahadir #idilfırat #idilmertwedding #ufaktefekcinayetlerkiyafet @mert_firat @gokce.bhdr

29 Likes, 1 Comments – MERT FIRAT ? (@mertfirat__fan) on Instagram: “Medcezir ? #mertfirat #gokcebahadir #idilfırat #idilmertwedding #ufaktefekcinayetlerkiyafet…”

Değer mi hiç şarkısını birlikte seslendirdikleri o anlar!

BERABER SÖYLEDİLER… . Mert Fırat ve İdil Fırat Sezen Aksu’nun seslendirdiği “Değer Mi Hiç” şarkısını birlikte söylediler. . . #mertfirat #idilfırat #sezenaksu #magazintadinda #instagram #ff #insta #istanbul #caps #turkiye #ankara #ist #izmir #gundem #haber #guncel #like #like4like #likeforlikes #like4follow #like4likes #sondakika #followers #followback #followfor #instalike #düğün #gelin #damat

94 Likes, 2 Comments – MAGAZİN tadında (@magazintadinda) on Instagram: “BERABER SÖYLEDİLER… . Mert Fırat ve İdil Fırat Sezen Aksu’nun seslendirdiği “Değer Mi Hiç”…”

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine… 🙂 Onlara bir ömür mutluluklar dileriz..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Haydi İstanbullular Bu Gün Maltepe Sahile SuFest’i İzlemeye!

Eltinizden Ve Görümcenizden Beklediğiniz Özellikler Nelerdir?