in

AşkAşk

Yıllardır Küs Olan İki Ünlü İsim Aynı Proje İçin Bir Araya mı Geliyor?

Yıllardır Küs Olan İki Ünlü İsim Aynı Proje İçin Biraraya mı Geliyor? Aynı mekanda yer almayacak kadar kadar küslerdi. Fantazi müziğin iki önemli ismi Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül. Hiç kimse onları barıştıramamıştı.

Sonra iki şarkıcı kendi filmlerini çektiler. Yani yönetmenliğini kendileri yaptıkları filmleri çektiler. İkisi de gişe de güzel başarılar elde etti. Hatta Mahsun Kırmızıgül şarkıcılığı bıraktı tamamen sinema sektörüne girdi.. Küslükleri devam ediyordu ve sinema sektöründe de yine birbirlerine rakip oldular. Taki Özcan Deniz babasını kaybedene kadar. Özcan Deniz babasının cenazesine Mahsun Kırmızıgül’ün katılmasıyla artık aradaki küslük bitmişti. Ama şimdi olay çok daha ilerilere taşındı ve Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül birlikte bir film çekmeye karar verdiler..

Şimdilik sır gibi saklanan bu filmin ayrıntıları yakında ortaya çıkacaktır.

Haberin ilgili sosyal medya paylaşımları…

YENİ SİNEMA FİLMİ GELİYOR..! Posta’dan Eylem İpek Şafak’in haberine gore; yillardir küs olan Özcan Deniz ve Mahsun Kirmizigul,Deniz’in babasinin cenazesinde barismisti.. O gunden itibaren sık sık gorusup hasret gideren iki unlu ismin ortak bir film yapmaya karar verdiklerini ogrendim.. Kirmizigul ile Deniz cekecekleri film icin su siralar sıkı bir sekilde calisiyormus.. Yakin dostlar yeni proje ile ilgili detaylari simdilik sır gibi sakliyorlar.. #mahsunkırmızıgül #ozcandeniz

1,658 Likes, 48 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “YENİ SİNEMA FİLMİ GELİYOR..! Posta’dan Eylem İpek Şafak’in haberine gore; yillardir küs olan Özcan…”

Birbirlerinin çocuklarını severken.. Eski dosttan düşman olmaz tabii…

Bakalım nasıl bir film bekliyor bizi. Heyecanla bekliyoruz…

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Demet Şener, Demet Akalın – Okan Kurt Ayrılığı İçin Ne Dedi?

2019’da Trafikte Uçan Arabalar Görürseniz Şaşırmayın!