in

YKS Açıklandı!

YKS Açıklandı! Uzun bir maratondu sınav. Bu maratonun meyvelerini alma vakti geldi çattı! Kimisi üzüldü kimisi sevindi! Bir yerlere yerleşenleri tebrik ediyoruz. Yerleşemeyenlere ise önümüzdeki sene için başarılar diliyoruz. Artık geçti gitti. Gülümsemek her derdin ilacı. Zafer alan kişi de alamayan kişi de gülmeyi hakediyor! Gelin gülelim hep beraber ağlanacak halimize!

Dünkü LGS’den sonra belki bu gün biraz yüzümüz güler diye tweetleri açtık. Yine durumlar biraz iç karartıcı. Instagram’da yine olaylar daha umutlu 🙂

Yok yawf çok da umutlu değişmiş 🙁

GOPPARODY (@gopparody) * Instagram photos and videos

17.6k Followers, 7,016 Following, 2,176 Posts – See Instagram photos and videos from GOPPARODY (@gopparody)

Hep bu mahalle baskısı yok mu!

daha fazlası için; @gopparody kötü sonuçlara rağmen mizah yapmak *kaydırmalı #yks2018 #sınav #üniversite #tokat #goü #gop #caps #kampüs

853 Likes, 8 Comments – GOPPARODY (@gopparody) on Instagram: “daha fazlası için; @gopparody kötü sonuçlara rağmen mizah yapmak *kaydırmalı #yks2018 #sınav…”

Yaaa Ösym intikamı alınmaz mı sandın?

Daha fazlası için; @gopparody Yks sonuçlarına ithafen; *kaydırmalı #yks #yks2018 #üniversite #tokat

6,228 Likes, 97 Comments – GOPPARODY (@gopparody) on Instagram: “Daha fazlası için; @gopparody Yks sonuçlarına ithafen; *kaydırmalı #yks #yks2018 #üniversite #tokat”

Veee karşınızda YKS birincisi! 200 soruda 1 yanlışı var. O yanlış ne ola ki?

YKS BİRİNCİSİ❤️ . . . #yks #2018tayfa #ayt #tyt #2019tayfa

10.4k Likes, 692 Comments – İsod (@isodadair) on Instagram: “YKS BİRİNCİSİ❤️ . . . #yks #2018tayfa #ayt #tyt #2019tayfa”

Fenomenler, YKS sonuçlarını kendine malzeme edip bizi eğlendirmişler. Var böyle tiplerin kendini dövmek isteyen karakter videosunu izlemenizi öneririz!

Beklenen YKS puanları sonunda açıklandı ve puanını gören B.D. kendini evire çevire dövme kararı aldı. Oysa ki daha en başından @RauntCom ‘la çalışıp hedefini belirlemiş olsaydı, Raunt ona hedefine göre çalışma programı çıkartır ve başarıya ulaştırırdı! #yks2018

9,711 Likes, 264 Comments – Var Böyle Tipler (@varboyletipler) on Instagram: “Beklenen YKS puanları sonunda açıklandı ve puanını gören B.D. kendini evire çevire dövme kararı…”

Arda Kural hemen teselli etmiş.. Uymayın bu adama… Olmamışsa seneye denersiniz!

Bakın Yılmaz Büyükerşen sizi çağırıyor.. Eskişehir güzel bir şehir.

Umutsuz olmayın!

Ve olmazsa olmaz videomuz!

Ebebeynlere buradan sesleniyoruz. Anlayış gösterin yavrucaklara..

Vallahi doğru söze ne denir İlber Hocam. Ya eğitimde bir yanlışlık var ya da verilen eğitimin karşılığını farklı yerlerde arıyoruz.

En güzel mesajı Metin Şentürk vermiş bizlere…

Şimdi artık unutun sınavı. Dinlenin bu gün biraz. Yoğun bir maratondan çıktınız. Sonuç iyi veya kötü. Hayat devam ediyor. Üzerimize düşeni yapmak zorundayız..

Puan ver

Böyle Şaka Olur mu?

Ağustos Ayı Güzelliklerle Geliyor!