in

Youtube'da Takipçi Sayısı Yüksek Komedi Kanalları: Son Videolar

Youtube’da Takipçi Sayısı Yüksek Komedi Kanalları: Son Videolar. 

Youtube’un Türkçe komedi kanallarını inceledik takipçi sayısı en yüksek kanalları tespit ettik. Hepsi birbirinden güzel komedi kanallarının yeni videolarını bu sayfadan takip edip izleyebilirsiniz. Bazı kanalların oynatma listeleri paylaşıma kapalı olduğundan listemize alamadık

#1 Güldür Güldür Show Kanalı – Yeni Video

Güldür Güldür

Güldür Güldür Show resmi YouTube hesabıdır. Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor.

Kaynak

İyi bir kadrosu bulunan Güldür Güldür Show aile, aşk, şöhret, teknoloji, futbol, arkadaşlık gibi birçok konuda özgün mizah anlayışı ile gösteri yapıyor. Ekip; Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal oluşturuyor. Kanalın 1.2 milyon abonesi bulunmakta.

#4 Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Kanalı – Yeni Video

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümü 7 Mayıs 2008'de Kanal D'de yayınlanan eğlence programı. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp yalnızca skeçler verilmiştir.

Kaynak

Çok Güzel Hareketler Bunlar, 7 Mayıs 2008'den beri yayınlanan bir eğlence programı. Gösteriler, Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncuları tarafından gerçekleştirilmektedir. 

#8 Grafi2000 Kanalı – Yeni Video

Grafi2000

Grafi2000 Prodüksiyon, "Bilişim dünyası ile mizah dünyasını birleştiren" kreatif uygulamaları ile özelikle internet, TV, mobil ortamlarda, yazılı ve görsel mecralar için projeler üreten bir firmadır.

Kaynak

Grafi2000 kanalı hakkında bölümünde "Bilişim dünyası ile mizah dünyasını birleştiren kreatif uygulamaları ile özelikle internet, TV, mobil ortamlarda, yazılı ve görsel mecralar için projeler üretmekte." olan bir kanal olduğunu belirtmektedir.

#9 İsmail Baki Kanalı – Yeni Video

İsmail Baki

İsmail Baki Resmi YouTube kanalı...

Kaynak

İsmail Baki Resmi YouTube kanalı. 2001 yılında yapımcılığını Hıncal Uluç'un üstlendiği TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tele Pazar programında canlı yayın skeçleriyle ekranlara çıktı. 2003 yılında bir spor kanalında "Komiglig" adlı spor komedi programı ve ayrıca "Magazin Rüzgârı" adlı programda parodiler yaptı. 2011 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Tonga" isimli gizli kamera bilgi yarışması sunuculuğunu üstlendi. Ayrıca FOX TV'de "İsmail Baki Tv" isimli komedi programı yaptı. 2014 yılında Acun TV survivor yarışmasına katıldı.

#10 KURCALA kanalı – Yeni Video

KURCALA

KURCALA, 2013 yılının Kasım ayında bir fikirle ortaya çıkan ve köklü bir geçmişe sahip oluşumdur. Peki bu oluşum ne yapar? Sistemde görüp yaşadıklarına dayanarak çeşitli videolar çeker ve bu videolarda -ısrarla- mizahı kullanmaya çalışır. Ankara menşelidir. Şehri gri, mizahı karadır. Meseleleri kurcala'yabilmek dileğiyle.

Kaynak

Kurcala Kanalı Kendi Açıklamasıyla: "2013 yılının Kasım ayında bir fikirle ortaya çıkan ve köklü bir geçmişe sahip oluşumdur. Peki bu oluşum ne yapar? Sistemde görüp yaşadıklarına dayanarak çeşitli videolar çeker ve bu videolarda -ısrarla- mizahı kullanmaya çalışır. Ankara menşelidir. Şehri gri, mizahı karadır. Meseleleri kurcala'yabilmek dileğiyle."

Puan ver

Ben Küfrettiğim İçin Para Alıyorum Sen Küfrettiğin İçin Para Almıyorsun

Hadise’nin Olay Dansına Sosyal Medyadan Gelen Yorumlara Çok Şaşıracaksınız!