in

ŞaşkınŞaşkın KomikKomik

Şarjım Bitti Bahanesiyle Konuşmak İçin Aldığı Telefonları Parçalayarak Trolledi, Dayak Yemekten Son Anda Kurtuldu!

Youtuber Aras Karanfil Şarjım Yok Bahanesiyle Aldığı Telefonu Kırdı: Dayak Yemekten Son Anda Kurtuldu. İzleyin.

Sosyal medya takipçi sayısını artırmak için yapılmayan yöntem kalmadı. Bu yöntemlerin çoğu daha çok dikkat çekmek amacıyla zor ve tehlikeli şeyler. Dünyanın en yüksek kulesinin tepesinde selfi çekmekten alın da Yüksek binaların üzerinde ölüm tehlikesi yaşatan hareketlere kadar her şey var. Kısa sözün özü sosyal medya da fenomen olmak zor zanaat.

TELEFONLARINI PARÇALAYARAK TROLLEDİM ! (İPHONE VS SAMSUNG)

Merhaba Arkadaşlar! İnsanların yanına gidiyorum ve telefonumun şarjı bitti telefonunu kullanabilir miyim diyerek telefonlarını alıyorum, daha sonra el çabukluğuyla onların telefonunu cebime koyup kendiminkini alıyorum ve bir şekilde kızıp yere fırlatıyorum! Onlar kendi telefonları kırıldı sanıp çılgına dönüyorlar ahahah 😀 Videoyu beğenmeyi unutmayın ve sizce başka nasıl troller yapayım videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz!

https://www.youtube.com/watch?v=mFi8IVu5mjc

Şarjım bitti bahanesiyle konuşmak için aldığını telefonu sinirlenerek yer atıp kırsanız nelerle karşılaşırsınız? Bunu yapmaya cesaretiniz olur mu? Bu soruların cevabını vermek zor. Bunu yaptığınız da çok tehlikeli hareketlerle karşılaşmanız mümkün. Birilerinin bu hareketten dolayı sizi dövmesi bile yaşayacağınız en büyük tehlikeden daha iyi olur. Tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz bir insanın telefonunu isteyip kırdıktan sonra size yapacağı aksiyon canınıza bile sebep olabilir. 1,4 milyon aboneye sahip Aras Karanfil genelde insanları trolleyerek kızdıran videolar çekiyor.

Bu videosunda şarjım bitti bahanesiyle sokakta ki insanların telefonlarını istiyor. Konuşurken sinirlenmiş gibi yapıp aldığı telefonu yere atarak kırıyor. Aras Karanfil Dayak yemekten son anda kurtuluyor. Büyük bir tehlike atlatmamak için kurbanlarını dikkatli seçtiğini düşünüyoruz. Videoyu izlediğiniz de aslında kurbanının telefonu yerine kendi telefonunu kırdığı görülüyor. Bu durum ortaya çıkıncaya kadar kurbanlarının tepkisi görülmeye değer.

Youtuber Hayrettin “Amerika’da Aç Kalmak” Konulu Sosyal Deney Çekerken, Sokakta Yaşayan Bir Türk’ün İnanılmaz Hayat Hikayesiyle Karşılaştı.

Puan ver

eser-ve-berfu-yenenler-cifti-dugunlerini-sosyal-medya-da-linc-edenlere-ilk-kez-cevap-veriyor!

Eser Ve Berfu Yenenler Çifti Düğünlerini Sosyal Medya da Linç Edenlere İlk Kez Cevap Veriyor!

cin olmadan

Cin Olmadan Cinci Hocayı Çarpmak! Efsaneyi Hatırlayanlar Burada mı?