in

üzgünüzgün ŞaşkınŞaşkın

Youtuber Başak Karahan Ve Kardeşi Anne ve Babasından Özür Diledi.

Youtuber Başak Karahan Ve Kardeşi Anne ve Babasından Özür Diledi.

Ünlü Youtuber Başak Karahan son videosunda itiraf paylaşımları yaptı. Kardeşi ve kendisine sorulan sorulara doğrusunu söyleyerek verdikleri cevaplar ile bir çok itirafta bulundular.

Kardeşi ile birlikte verdiği cevaplar ile aynı zamanda bir itiraf videosu haline dönüştü. Kardeşinin cep telefonunu karıştırmadan alında birbirlerini anne ve babaya şikayet etmeye kadar bir çok itirafın yapılması her iki kardeşin de birbirlerine, anne ve babalarına karşı bazı dönemlerde dürüst davranmadıkları gerçeğini gösteriyor.

Yapılan itiraflar bundan sonra birbirlerine ve ailelerine karşı dürüst olmaları gerektiğini ortaya koyan önemli gerçekler.

Başak Karahan ve kardeşi birbirlerine sıklıkla özür dileyerek itiraflarını yaparken anne ve babalarından da özür dilediler.

Anne babaları özürlerini kabul ettiler mi? Bilmiyoruz. Başak Karahan bu video ile hem bugüne kadar söylemediği gerçekleri ifade ediyor. instagram hesabından kardeşi ve kendisine sorulan soruların tamamını cevaplayan Başak Karahan’ın yaptığı itiraflar epey bir ses getireceğe benziyor.

Puanla

Konuşan Kediler: En Komik Kedi Videoları.

Eser Yenenler Show “Best Of Linç@” 1. Bölüm Unutulmaz Anlar.