in

Youtuber Meryem Can ve MuratAbiGF’nin Sahte Kavgası; En Çok Bağıran Daha Çok Takipçi Kazandı!

Youtuber Meryem Can ve MuratAbiGF’nin Sahte Kavgası; En Çok Bağıran Daha Çok Takipçi Kazandı!

Sosyal medya da daha fazla takipçi kazanmak için ilginç yöntemler deneniyor. Bu yöntemlerden biri sahte kavga ve sahte evlilik. Son günlerde bu tarz mizansen videoları görmeye başladık. Mizansen bile olsa, inandırıcı bir şekilde yapılan sahte paylaşımlar takipçilerin ilgisini çok çekiyor.

Meryem Can ve MuratAbiGF sahte kavga senaryosundan takipçi kazanılıp kazanılmayacağını tespit etmek için anlaşmalı olarak birbirleri hakkında kırıcı ve üzücü sözler sarf ederek stori çektiler. Yaptıkları paylaşımlar bir anda insanların ilgisini çok çekti ve yoğun bir şekilde yorumlar yapılmaya başlandı. MuratAbiGF hızını alamadı bu defa Meryem Can’ın evine birlikte girip, Meryem’le birlikte eşyalarını kırıp dağıttı. Paylaştığı story videosunda en çok bağıran, en çok sinirlenen youtuber ilginç bir şekilde diğerinden daha fazla takipçi kazandı. Sahte kavganın bu derece prim yapması ve insanların kavga ve şiddete ilgi göstermesi inanılması zor bir gerçeği ortaya çıkardı. İnsanlar kavgayı ve kavgada en çok sesi çıkanı daha fazla destekliyor… Güzel bir video olmuş.

SAHTE DRAMA İLE TAKİPÇİ KAZANMAK!!! (MuratAbiGF ile Kavga)

Uzun zamandır sosyal medya üzerinden birbirine laf atan fenomenleri izliyor ve bundan bir kazanç sağlayıp sağlamadıklarını merak ediyordum. Bugün merakımızı gideriyoruz. MuratAbiGF ile sahte bir kavga ile gündemi işgal edip kaç takipçi kazandığımıza beraber tanıklık edelim. İnanılmaz olayların yaşandığı bu videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=OCNnJWZpV90

Meryem Can bu videoyu neden çektiğini kanalında şu şekilde açıkladı: “Uzun zamandır sosyal medya üzerinden birbirine laf atan fenomenleri izliyor ve bundan bir kazanç sağlayıp sağlamadıklarını merak ediyordum. Bugün merakımızı gideriyoruz. MuratAbiGF ile sahte bir kavga ile gündemi işgal edip kaç takipçi kazandığımıza beraber tanıklık edelim. İnanılmaz olayların yaşandığı bu videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.”

Puan ver

mehmet kanur

Hayatınızda Bu Kadar Bilgilendirici Video İzlemediniz!

basit bir fikir ile zengin olmak

Basit Bir Fikir Sayesinde Zengin Olan Milyonerler