in

Youtuber Meryemcan Dubai’de ki En Berbat Ve Pis Restoranda Yemek Yedi. Bakın Neler Oldu.

Youtuber Meryem Can Dubai’de ki En Berbat Ve Pis Restoranda Yemek Yedi. Bakın Neler Oldu.

Dubai denince akla dünyanın en lüks mekanları akla gelir. Burada hayat her şey çok pahalı.

Dubaiye gidenler genel de en pahalı ve gösterişli mekanlarda yediği yemekleri paylaşır. Youtuber Meryem Can ise aksine Dubai’nin en berbat ve pis restoranını yapılan yorumlardan araştırarak bulmuş. Müşterilerin tamamı restoranla ilgili çok kötü yorumlar yapmış.

Restorana gelen Meryem Can ortamın ne kadar berbat olduğunu farkediyor. Hint mutfağına ait yemekler yapan restoranda ne olduğunu bilmediği baharatlı bir yemek siparişi veren Meryem Can, önüne gelen yemeği yiyemiyor. Yaşadıkları “kendi etti kendi buldu” sözüne çok yakışmış. Aslında Meryem Can hayranlarına “Dubai’nin en kötü restoranı ne kadar kötü olabilir” gerçeğini göstermek için kendini feda etmiş bir kahraman. Bütün Youtuber’lar Dubai’nin en güzelini, en gösterişlisini, en iyisini tanıtırken Dubai’nin başka bir yüzünü gösterdiği için Meryem Can’ı alkışlıyoruz.

Neler yaşamış izleyin görün.

DUBAI’DEKİ EN DÜŞÜK PUANLI RESTORANA GİTTİM!!!

Bugün yine hiç yapılmayanı yapıyoruz, Dünya’nın en lüks şehirlerinden biri olan Dubai’deki en düşük puanlı restoranı deniyoruz. Ben çok eğlendim ancak midem için aynı şeyi söylemek zor. Umarım beğenirsiniz. Hepinizi çok seviyorum. BANA ULAŞIN: İNSTAGRAM : http://instagram.com/meeryemcan Kedilerimin Instagramı: http://instagram.com/sekercanbebek İş birlikleri için : meryemcan@creatorstation.com TWİTTER : https://twitter.com/MeryemCan MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN VİDEOLARIM GECE METROBÜSTE UYUMAK!

Puan ver

blank

Oruç Tutanlar Sebebiyle Dondurmalarını Duvara Dönerek Yiyen Çocuklar.

blank

Bir Uçak Tavanını 24.000 Fitte Kaybetti Ama Yere İnmeyi Başardı. (Olumlu Bak Kanalı)