in

Youtuber Selçuk Büyük Kimdir? Son videosunu İzleyin.

Youtuber SELÇUK BÜYÜK Kimdir? Son videosunu İzleyin.

ANNANEMİ YALAN MAKİNESİNE BAĞLADIM! VİDEOLAR KURGU MU?

Bu videoların devamının gelmesini istiyorsanız “beğeni” ve “yorum” yapmayı unutmayın! İbrahim abinin kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCfjPxcB6SarZJbWU_HX6fnQ #SelcukBüyük #yalanmakinası #Anneanne selçuk büyük yeni video selçuk büyük yalan makinası selçuk yalan makinası selçuk büyük son video Kanalıma “ABONE” olmayı ve bildirimlerin gelmesi için “ZİLİ” (?) açmayı unutmayın.

SELÇUK BÜYÜK kimdir?

Selçuk Büyük İstanbul Esenler’de yaşıyor. 3 yaşına kadar belli sebeplerden dolayı anneannesiyle  büyümüştür . Diyarbakır‘lıdır.

Anneannesiyle eğlenceli videolar çeken bir youtuber. Anneannesinin yöresel şiveyle, doğal konuşması insanların beğenisini kazanmasına sebep oluyor. Selçuk Büyük’ün anneannesine yaptığı sıcak ve komik şakalar karşısında anneannesinin verdiği cevaplar insanları eğlendiriyor.

Sekçük Büyük’ün kurgusuz ve doğal bir şekikde gerçekleştirilen videolar sayesinde dörtyüz bine yakın abonesi bulunmakta. Son günlerde Tv ve yazılı medyada haber konusu olan Selçuk Büyük’ün abone sayısının hızlı bir şekilde artacağı tahmin ediliyor.


Puan ver

blank

Bir Uçak Tavanını 24.000 Fitte Kaybetti Ama Yere İnmeyi Başardı. (Olumlu Bak Kanalı)

blank

Bugün Hangi Yemeği Yapsam Diye Düşünmeye Son!